Nie graja wszystkie głosniki :(

Witam.

kupiłem głosniki 5.1, do tego karte Sound Blaster Live 7.1 24-bit.

Jak wchodze w oprogramowanie i chce sprawdzic czy działaja wszystkie kanały to kazdy głosnik odzywa sie wtedy kiedy powinien , a jak właczam muzyke w programie WinAmp to graja tylko dwie przednie satelity i subwoofer.

Ktos wie o co chodzi??

jesli puszczasz muze z mp3 to chyba wiadadomo ze to nie 7.1! !!

Złączono Posta : 14.03.2006 (Wto) 23:17

a po drugie musisz jeszcze miec program ktoey obsluguje dzwiek 7.1!! a Winamp raczej nie obsluguje. sprubuj przez Power DVD (tylko ustaw w konfiguracji ze masz glosniki 7.1

Ale napisałem ze mam podłaczone głośniki 5.1

aj sorry! !!

Złączono Posta : 15.03.2006 (Sro) 0:00

u mnie jak wlacze winampa i power dvd to chodza mi wszystkie glasniki tylko ze centralny gra bardzo, bardzo cicho. sorki za pomylke! !!

Czesc a wiec powinny Ci grac Niestety własnie orginalne tak graja nie sa najlepsze ja uzwam sterów ze stronki http://kxproject.lugosoft.com/

Poczytaj sobie. Te stery wyduszajaj naprawde sporo i mam 5.1 zestaw do SB audigy gra wspaniale. Na orginalnyc sterach grało tylko 4 a jak mam te to smiga wszystko UWAGA DZIAŁA TO TYLKO NA SB CREATIVE! !!

http://www.idg.pl/ftp/pc_2393/kX%20Proj … 0Beta.html

tu po polsku

PRzy tych sterach sa wieksze mozliwosci jest BARDZO DUŻO ZABAWY :smiley:

Możesz też poszukać nowego kodeka mp3 którym możesz ponownie zakodować mp3 tyle że w formacie 5.1, z tego co pamiętam to jest darmowy.

Zobasz to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ght=winamp