Nie idzie nic zapisać na dysku- log

Dzisiaj moja mama napisała coś na kompie i chciała to zapisać i wyświetlało że za mało miejsca lub że jest za dużo otwartych aplikacji ale to odpada bo był tylko word. Mam podejrzane procesy (zachwile zamieszcze screen) Pomóżcie mi bo dostałem że to przeze mnie :x

Log z Deckard’s System Scanner v20071014.68

http://wklej.org/id/45e0674732

hmm wygląda na to, że masz za mało wolnej przestrzeni wymiany na dysku-zapewne używasz windows xp? ile masz ramu? jeżeli z 1gb lub wicej to nie dziwne że przy wolnym miejscu na c: ~700 mb juz nie chce nic zapisywać-zmień rozmiar pamięci wirtualnej lub skasuj trochę danych i uwolnij przestrzeń.być może w logach jest wirus-ja nie widzę ale nie jestem aż tak doświadczony-może ktoś inny coś podpowie jeszcze?

Użyłem narzędzia wwdc.exe pierwszy port był na czerwono i teraz jest na zielono oto menadżer zadań

beznazwymz0.th.png

Teraz net tak zaczął mulić że szok :o

Na pulpicie zaczeły pojawiać się nieznane pliki to jest chyba włamanie to mojego kompa :o :frowning:

kb_2-co to? faktycznie wygląda to na wirusa tymbardziej, że pojawiają Ci się pliki na pulpicie-natychmiast uruchom na ie skaner online kasperskiego czyli http://www.kaspersky.pl lub com i musi być online skaner-przeprowadzisz skanowanie pełne i powiesz co Ci wyszło.Możesz też ściągnąć nod32 scanner z dobrych programów.

Sprawdziłem-kb_2 to od klawiatury więc się nie martw-ale jednak przeskanuj skanerem online kasperskiego w ie na wszelki wypadek.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Daj log z ComboFix