Nie istniejący plik - nie da się usunąć

Witam,

kombinowałem dzisiaj z kontami użytkowników i ostatecznie doszło do tego, że usuwałem ręcznie jedno z kont (przy okazji musiałem pozmieniać właściciela plików i folderów). Ostatecznie udało się usunąć wszystko poza jedną lokalizacją :

C:\Users\m\AppData\Roaming\Malwarebytes\Malwarebytes’ Anti-Malware\Quarantine

Wyskakuje odmowa dostępu. Nie da się dla tego folderu ustwaić własności. Próbowałem już to usuwać Unlockerem i Killboxem ale wyskakuje, że plik/folder nie isnieje i nie da sięgo usunąć. Proszę o pomoc, co mam zrobić?

Spróbuj usunąć będąc w trybie awaryjnym: http://www.fixitpc.pl/topic/5694-start- … safe-mode/

Daj znać o efektach. Powodzenia i pozdrawiam!

Potraktuj go może programem Unlocker=>restart kompa i po kłopocie.

comodor1 , naucz się uważniej czytać.

Co do problemu, to spoza systemu powinno dać radę wywalić ten folder. Wystarczy odpalić WinPE i spod cmd go wywalić komendą rmdir.

Już tego dawno próbowałem - nie da się, ten sam efekt.

A co do drugiej metody to może trochę więcej szczegółów bo nie wiem jak to zrobić:/

Zobacz demonstrację „Środowisko WinPE 2.0” http://www.dobreprogramy.pl/Srodowisko- … 11288.html albo zapoznaj się z częścią “Metoda pierwsza – środowisko Windows PE” w poradniku: odzyskanie-danych-dysku-sytuacji-gdy-system-nie-dziala-t492904.html Część “Metoda druga – Linux” też może Cię zainteresować, jeżeli WinPE zawiedzie, przy czym nie musisz używać Ubuntu, ale np. mniejszego SystemRescueCd http://www.sysresccd.org/SystemRescueCd_Homepage

Dzięki wielkie za tą poradę z WinPE. Pomogło. Uruchomiłem naprawę systemu w Windows 7 i wtedy uruchomił się Windows PE. Później wykorzystałęm sztuczkę z notatnikiem i poszło. Wielkie dzięki, temat do zamknięcia.