Nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32 Pomocy!

Podczas gdy chce włączyć pewną aplikacje wyskakuje błąd: C:\Program Files\SystemRequirementsLab\Detection.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Ktoś wie jak to naprawić ;/ System: Windows XP

A zgodność ustawić we właściwościach ? Może to pomoże.

Na jaką? Bo próbowałem ogólnie na win95 i win 2000

To i tak nic nie daje

A na starszym systemie, który używałeś, działało ? Jaka wersja tego programu (32bit czy 64bit) i czy jest wersja bit tego programu, co wersja bit twojego programu ? Bo jak są niezgodności, to spotkałem komunikat, że niezgodne z architekturą systemu operacyjnego.

Ogólnie cały czas jestem na Win XP a ten program można pobrać z systemrequirementslab.com
I tam nie ma na bity pobierania

Jeżeli masz ten błąd od pewnego czasu, to twórca tego programu musial widocznie wydać poprawkę tego exe do odpalenia na minimum Windows 7 x32 bit. I wtedy pogrzebał XP-ka. Moja rada, spróbuj pobrać to u kogoś kto ma też XP i odalić. Oraz u kogoś, kto ma 7 x32/x64. I zobacz gdzie odpaliło się. Jeżeli u kogoś z XP też poszło, to znaczy, że coś masz skopane. Bo rozumiem, że też próbowałeś jako admin uruchomić.

Na windowsie 7 działało ale na innym lapku z win xp to już jutro sprawdze. A na stronce jest napisane ze działa na XP

To, że napisane, nie znaczy, że tak jest i działa.

Ewentualnie starsza wersja tego programu.

Co do starszej wersji programu nie da rady. Bo to systemrequirementslab jest i stara nie będzie działać.Teraz najnowsza aplikacja działa w zupełnie inny sposób niż stara.

Halo ktoś jeszcze chce pomóc?

Czy zrobiłeś to, o co prosiłem ? Na innym kompie z XP sprawdziłeś ? Może producent porzucił XP.

Niestety nie mam dostępu do innego komputera z XP więc lipa.

To nie mamy jak sprawdzić, czy aby na pewno można wliczyć niezgodność z XP.