Nie łaczy się z internetem przez WiFi

Witam;)

Laptop został kupiony w Wielkiej Brytani i sprowadzony do Polski,pierwszy raz go włączyłem i mam następujący problem:

Przy próbie połączenia się do mojej sieci internetowej,pisze ze pobiera adres ip,ale nie chce się w ogóle podłączyć do internetu,to samo jest za pomocą kabla Ethernet przy probie wejścia na google tez nic sie dzieje,czy znacie morze przyczynę dlaczego tak się dzieje??

Dodam ze windows normalnie pokazoje mi inne sieci,do rutera mam podpiete 3 laptopy 2 tablety i dziala bez problemu.

rudy734 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

DHCP nie może sie dogadać, zrobione są jakiś dziwne mostki, ACL po MAC jest na routerze.

Spróbować można ręcznie przydzielić adres, /renew ,reinstalacji sterowników, podejrzenie co lata przez wireshark’a.

Jak działa DHCP (pobieranie adresu sieciowego) wyjasnione w sposób łopatologiczny:

http://www.sieci-komputerowe.net/jak-to … ziala-dhcp

pzdr

DHCP działa poprawnie chyba,jeśli chodzi o ruter to filtrowanie po mac jest wyłączone wiec każde urządzenie może się podłączyć znające hasło;)

sterowniki były instalowane najnowsze do notebooka i cąły czas ten problem mam :frowning:

p.s. Temat zmieniony

jakie masz ip po tym całym pobieraniu ?

próbowałeś skorzystać ze stałego ip ?

pzdr