Nie ładują mi się niektóre strony :( Pomocy

Witam. Mam problem z moim internetem. Nie chce się ładować strona chomikuj.pl . Piszę że jest błąd 101 i połączenie zostało zresetowane. W tamtym tygodniu strona normalnie chodziła. Co może być przyczyną ?Mam router. Używam stacjonarnego komputera ale na laptopie jest to samo. W obydwóch komputerach zapora jest wyłączona. 2 sprawa to to że torrenty też nie chcą się pobierać . A próbowałem pobierać wszystkimi programami :frowning: .3 sprawa że żadna gra online mi nie chodzi mimo że mam ping 27ms. W cs 1.6 pisze mi na każdym serwerze . Proszę o pomoc bo chciałbym sobie pograć online ale nie wiem jak :frowning: Pomóżcie mi w tym wszystkim . Proszę :slight_smile:

http://www.softpedia.com/get/Internet/O … pair.shtml Pobierz, rozpakuj archiwum, uruchom plik CIntRep.exe , zaznacz wszystkie kratki i Go! Po tym restart.

Nie pomogło :frowning: dalej to samo

Przeskanuj komputer na obecność szkodników:

http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html - instrukcja

Jeśli nic nie znajdzie a strona działa przez bramkę proxy http://www.bramka-proxy.pl/ to problem może leżeć po stronie Twojego dostawcy.

Naciśnij logo Windows + R >>> w okno Uruchamianie wpisz cmd i kliknij OK >>> w oknie Wiersza polecenia, które zostanie otwarte wpisz:

ipconfig /all (zwróć uwagę, że między “ipconfig” i “/all” jest odstęp)

tracert chomikuj.pl (zwróć uwagę na odstęp między “tracert” i “chomikuj.pl”)

ping chomikuj.pl (zwróć uwagę na odstęp między “ping” i “chomikuj.pl”)

Najpierw wpisujesz jedno polecenie, klikasz Enter, czekasz aż polecenie zostanie wykonane i wprowadzasz kolejne i klikasz Enter itd. Jedno po drugim.

Wpisz też w przeglądarce adres http://174.36.207.146/ i zobacz czy otworzy się chomikuj.pl. Wykonaj zrzut ekranu (jeden albo kilka, tak żeby było widać całe wyniki poleceń w wierszu polecenia) http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1294532.html, wrzuć na przykład na http://fotosik.pl/ i pokaż na forum.

Czy możesz wejść w konfigurację routera i wykonać zrzuty ekranu z części dotyczącej zapory, zabezpieczeń, serwerów DNS, strony status. Ogólnie. Byle nie było widać Twoich danych, których używasz do łączności z Siecią. Pomoc - instrukcja obsługi do routera i podstawowa-konfiguracja-domowego-routera-t439247.html

Pozdrawiam

Dzięki za pomoc . Działa chomikuj.pl przez tą bramkę proxy. Mam jeszcze pytanie . Jak on mi to zablokował ?

Dodane 27.06.2012 (Śr) 13:46

Dzięki za rady. Uporałem się już z tym. Mój dostawca najprawdopodobniej zablokował mi to chomikuj :evil: .

Dodane 27.06.2012 (Śr) 13:46

Mam jeszcze pytanie co mam zrobić żebym mógł pobierać torrenty przez utorenta ? Bo nie chcą mi się pobierać ? :slight_smile:

Ustawienia połączenia uTorrent - wszystko jest dobrze ustawione? oprogramowanie-p2p-zestawienie-t79611.html

A dodałeś w systemowej zaporze wyjątek dla utorrenta? http://www.dobreprogramy.pl/Zapora-syst … 11264.html

Czy plik ktoś w ogóle udostępnia? Sprawdź czy będzie wszystko w porządku w przypadku Ubuntu: http://torrent.ubuntu.com:6969/file?inf … 4%F8sQA%B3

Pozdrawiam.

Wszystko jest dobrze ustawione i dużo osób udostępnia .Wyjątek do utorrenta dodałem i dalej nic . Ubuntu też nie pobiera :frowning: