Nie ładujące się strony w chrome

(Ola Wawrzynczak) #1

Witam, mam problem, gdyż odkąd mam windows 8 w przeglądarce chrome ( w firefoxie też ) niektóre strony nie chcą się załadować za pierwszym razem, po kilkukrotnym odświeżeniu strona w końcu się ładuje. Szukałam już podobnego problemu w internecie, jak na razie znalazłam, że może to być wina avasta , po wyłączeniu wtyczki z chrome nic to nie pomogło, następnie znalazłam informacje o tym, aby zmienić w ustawieniach sieci lan, odhaczenie opcji automatycznego wykrywania ustawień. Trochę to pomogło, ale po po dniu problem wrócił do stanu początkowego, jest to straszne denerwujące, a borykam się z tym problem już od ponad miesiąca, i nigdzie nie znalazłam żadnego pomocnego rozwiązania. Jeżeli ktoś wie jak można temu zaradzić bardzo proszę o pomoc, wiem że nie tylko ja mam z tym problem, więc może ktoś już sobie z tym poradził. Mam inne komputery w domu i tam strony się dobrze otwierają , więc to nie wina internetu, ale tylko na moim laptopie jest windows 8. I jeszcze jedno na explore nie ma tego problemu, tylko na chrome i firefoxie, innych przeglądarek nie sprawdzałam, ale bardzo zależy mi na korzystaniu z chrome.

Dodane 25.01.2013 (Pt) 17:32

Jeszcze przykład jak to wygląda :

(Piotrkijak) #2

Spróbuj orpóżnić cache przeglądarki. Ja miałem dokładnie to samo i pomogło mi właśnie oczyszczenie cache’u.

(Ola Wawrzynczak) #3

Pomogło! Bardzo dziękuję :slight_smile:

Dodane 26.01.2013 (So) 16:28

NIestety , niby pomogło ale to wyczyszczenie pomaga na około 2 , 3 godziny, po tym czasie, problem powraca, jesli ponownie wyczyszczę znowu jest okej, ale to jest również męczące, żeby co te parę godzin czyścić to, wie ktoś dlaczego tak się dzieje i co z tym problemem zrobić ?

(Bartosz Wieclawski) #4

podłączam się do pytania - mam dokładnie taki sam problem, a nie chcę być skazany - choć w wersji 10 nie jest najgorzej - na IE.

(Ola Wawrzynczak) #5

podbijam

(Goszcze) #6

Mam to samo, jeżeli to Wam pomoże, to chrome działa normalnie w trybie incognito. Da się w miarę normalnie funkcjonować.