Nie ładuję LG kp 500

Witam … mam problem z telefonem LG Kp 500, ponieważ jak chcę go naładowac sieciową ładowarka to nie chce ładować!.. Wejscie jest raczej dobre, bo słuchawki i kabel usb działa… co robic?

zmień ładowarkę

nic to nie daję… ;( Juz mam 3 i nic…

ja ładuję tylko przez usb w samochodzie albo przez usb w komputerze ,spróbuj.

wywal baterie na 10 minut włóż i zobacz czy ładuje

Przywoc ustawienia fabryczne telefonu.

pomoże to cos? :slight_smile:

A diabli wiedzą, może coś poinstalowałes, namieszałeś, coś zostało, albo soft ma jakiś bug ze w specyficznych warunkach świruje.

Ładowarkę wykluczamy - bo 3 uszkodzone są niemożliwe.

Jeśli pod port “LG USB” podłączysz USB i ładuję obstawiam że port jest dobry - ale możliwe że wtedy kabel lepiej się trzyma, a na sieciówce lata i nie styka.

Jeśli działa tylko transfer to albo odlutowały się styki albo jakiś czujnik się skopał albo soft źle reaguje.

A jakbzm kupi sobie ladowarke sieciowa usb? Moze by to cos pomogło?

nie! masz walnięte gniazdo ładowania.

Nie ma ładowania sieciowej USB. Jest albo przejściowa AC USB, albo ładowania sieciowa, albo kabel “LG USB”, który na twoim miejscu bym od kogoś pożyczył i sprawdził czy działa.

1, jest ładowarka sieciowa Usb: http://allegro.pl/ladowarka-sieciowa-us … 80171.html

  1. mam kabel usb i jak włożę w tą ładowarkę to telefon ładuję…

  2. Można zamknąć temat :slight_smile:

To jest zwykła przejściówka AC USB.

Tak więc miałeś 3 uszkodzone ładowarki?

no tak mi sie wydawalo, ale pozyczylem od kolegi te ladowarke usb i dziala, a zwykle nie chce… nie wiem co jest grane, ale ciesze sie ze dziala chociaz ta przejsciowka