Nie ładuję LG kp 500

(Maniut96) #1

Witam .. mam problem z telefonem LG Kp 500, ponieważ jak chcę go naładowac sieciową ładowarka to nie chce ładować!.. Wejscie jest raczej dobre, bo słuchawki i kabel usb działa.. co robic?

(Grzesplay) #2

zmień ładowarkę

(Maniut96) #3

nic to nie daję... ;( Juz mam 3 i nic..

(darian) #4

ja ładuję tylko przez usb w samochodzie albo przez usb w komputerze ,spróbuj.

wywal baterie na 10 minut włóż i zobacz czy ładuje

(ra-v) #5

Przywoc ustawienia fabryczne telefonu.

(Maniut96) #6

pomoże to cos? :slight_smile:

(ra-v) #7

A diabli wiedzą, może coś poinstalowałes, namieszałeś, coś zostało, albo soft ma jakiś bug ze w specyficznych warunkach świruje.

Ładowarkę wykluczamy - bo 3 uszkodzone są niemożliwe.

Jeśli pod port "LG USB" podłączysz USB i ładuję obstawiam że port jest dobry - ale możliwe że wtedy kabel lepiej się trzyma, a na sieciówce lata i nie styka.

Jeśli działa tylko transfer to albo odlutowały się styki albo jakiś czujnik się skopał albo soft źle reaguje.

(Maniut96) #8

A jakbzm kupi sobie ladowarke sieciowa usb? Moze by to cos pomogło?

(darian) #9

nie! masz walnięte gniazdo ładowania.

(ra-v) #10

Nie ma ładowania sieciowej USB. Jest albo przejściowa AC USB, albo ładowania sieciowa, albo kabel "LG USB", który na twoim miejscu bym od kogoś pożyczył i sprawdził czy działa.

(Maniut96) #11

1, jest ładowarka sieciowa Usb: http://allegro.pl/ladowarka-sieciowa-us ... 80171.html

1. mam kabel usb i jak włożę w tą ładowarkę to telefon ładuję..

2. Można zamknąć temat :slight_smile:

(ra-v) #12

To jest zwykła przejściówka AC USB.

Tak więc miałeś 3 uszkodzone ładowarki?

(Maniut96) #13

no tak mi sie wydawalo, ale pozyczylem od kolegi te ladowarke usb i dziala, a zwykle nie chce.. nie wiem co jest grane, ale ciesze sie ze dziala chociaz ta przejsciowka