Nie ma "ą" w oknie "Wyłącz komputer"

Witam mam problem, moze nie jest on wielki ale mimo swoich rozmiarów wkurza… Po kliknieciu na start > wyłacz komputer pojawia się okno zatutuowane “Wyłączanie komputera” no i własnie w tytule nie mam tego “ą”… System postawiony około miesiaca temu, nie mam pojecia dlaczego to się zmieniło a co najgorsze jak to naprawić :?: … Prosze o poradę bo może ktos z was miał taki przypadek…

zioleks , instalowałeś jakieś nakładki na system lub coś podobnego?

Nie, nic nie kombinowałem z nakładkami, skórkami ani niczym innym… Po prostu któregoś pieknego dnia wyłączając kompa zauważyłem zamiast “ą” kwadracik… Myslałem że to coś z czcionkami w ustawieniach, ale mam dostep do drugiego kompa, porównałem i wychodzi na to, ze mam tak samo ustawione jak na tamtym drugim, u tamtego jest dobrze a u mnie kwadrat…

A od kiedy tak się dzieje? Może przywróć system to tego stanu gdzie nie było problemu.

Właśnie nie wiem dokładnie od kiedy, myślałem o przywróceniu systemu ale musiałbym robić to na “czuja” a szkoda troche programów itd… Prawdopodobnie jak nie nie będę mógł już znieść braku “ą” to przywróce, ale narazie czekam, bo moze ktos napisze jak inaczej to skorygować…

zioleks , tylko, że przywracanie systemu nie usuwa żadnych plików z dysku :]

Przywróciłem system do stanu sprzed tygodnia, zrobiło sie wszystko poprawnie, ale “ą” nadal nie było więc cofnąłem przywracanie… W sumie przydał się ten manewr, bo zauważyłem w oknie komunikatu jakie pojawiło się po cofnieciu przywracania brak “ć” lub “ń” tzn zamiast tej litery był kwadrat tak samo jak w oknie wyłączania… Wygląda na to ze problem leży w czcionce, ale nie mam pojęcia gdzie grzebnąć :frowning:

Dodane 19.03.2009 (Cz) 18:13

Przypomniałem sobie, że kiedyś dodałem kilkadziesiąt czcionek i ze to mogło spowodować mój problem. Skopiowałem więc czcionki z drugiego kompa, gdzie wszystko jest ok i wrzuciłem do siebie, przy czym najpierw wywaliłem wszystkie te co były u mnie. Teraz już wszystko gra i mam swoje “ą”… :smiley: