Nie ma aktualizacji z W7PRO

Czy ktoś z forumowiczów używa Windows 7 pro x64 i ma już aktualizację do PRO?

 

Oczywiście chodzi Ci o aktualizację do Windows 10?

Jeżeli tak, to niektórzy mają problem z Get Windows 10 App.

 

Ściągnij Windows 10 Media Creation tool, utwórz nośnik instalacyjny na DVD lub Pendrive, poczekaj aż się ściągnie, otwórz setup.exe w Systemie Windows 7 z nośnika instalacyjnego ( jeżeli pojawi się wybór między czystą instalacją a aktualizacją wybierz opcję aktualizacji , ale raczej nie powinna się ona pojawić) i wykonuj polecenia instalatora. Ja zrobiłem w ten sam sposób, ale miałem Windows 8.1. Aktywowany śmiga.

Pobrałem W10 przez Media Creation Tool ale nic z tego. Setup startuję z Windows7 i prosi o klucz. Opcja DALEJ (bez klucza) na szaro więc… nic nie zrobię.

Pomiń nie ma. Dalej jest na szaro i bez wpisania prawidłowego key nie idzie. Nie działa mój key od Windows 7 pro x64 i nie działa key od Win10 TP.

Pobrany instalator W10 to W10 PRO x64.

 

Tutaj masz klucz Generic:

VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Ale w ten sposób prawdopodobnie nie aktywuje się. Jeżeli chcesz to możesz jednak spróbować.

Nie rozumiem co znaczy PRZENIESIENIE LICENCJI zdaniem microsoftu.

Wcześniej myślałem że zrobią tak:

Pobieram Windows10, odapalam SETUP w systemie z którego chcę przenieść licencję…

System Windows10 pyta o e-mail który podałem prze rezerwacji Windows10…

odpala się jakaś aplikacja co weryfikuje klucz Windows7 i umieszcza go w setup;ie Windows10…

no i trwa… instalacja już z nowym kluczem.

 

Widocznie dla programistów z Microsoftu takie rozwiązanie to… zbyt wiele…

W/w klucz nie aktywuje się. Wprowadzono błędny klucz… zmień klucz i identyfikator… ble ble…