Nie ma Dodaj/Usuń

Witam.

Właśnie zainstalowałem Vista transformation pack i nie spodobał mi sie. Chciałem go usunąc, ale w panelu sterowania nie ma Dodaj/usuń programy. A jak klikam na pulpit prawym przyciskiem myszy to nie pokazuje sie okno z właściwościami. Menadzer zadań też nie chce się ukazac. Jak moge usunąć ten pack?

Dodaj/usuń programy nie chce się uruchomić

W wierszu poleceń wpisać trzy kolejne polecenia:

regsvr32 mshtml.dll

regsvr32 shdocvw.dll -i

regsvr32 shell32.dll -i

Po każdym z nich konieczne może być naciśnięcie przycisku “OK” w okienku, które się pojawi.

:slight_smile:

Niestety polecenie

regsvr32 mshtml.dll

nie powiodło sie. Na dodatek po instalacji tego packa gdy chce włączyć programy np. Kalkulator, notatnik etc. To pisze że nie może odnaleźć tego programu. Jak moge przywrócic wszystko do poprzedniego stanu przed instalacja Vista transformation pack i usunąć ten pack?

Jaki masz system ? Jeżeli Windows XP to czy przed instalacją Vista transformation pack zrobiłeś punkt przywracania systemu ? Jeśli tak to cofnij system i wszystko powinno być ok.

Miałem zrobić, ale zajołem się czymś innym i potem zapomniałem :confused: Teraz nawet przywracanie systemu nie chce się włączyć.

najwidocznie schrzaniłeś instalację. Przeczytałeś ostrzeżenie w instalatorze??

Jeśli nie ma dodaj/usuń to kliknij na instalator i wtedy załaduje się deinstalator

odinstalować sie udało, ale nadal problem nie ustąpił :confused:

no to jaki problem cofnąć sie o trzy czy cztery dni??? :o

duży :mrgreen: lub nie. Niech użyje konsoli odzyskiwania

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Możesz powiedzieć jak?

darek5325156 czytasz posty ?

i

To co nikt nie pomoże?

Ta strona nie chce się załadowac

Aleth próbowałeś zrobić aktualizacje systemu z płyty instalacyjnej systemu ?

Napraw windows xp pomoże? i czy nie usunie mi nic z dysku bo mam ważne dokumenty.

wiz nalezy na jakim dysku masz te informacje jeżeli tam gdzie system przenieś na 2 partycje i spoko. isformatyj i wgraj sibie nowego wiendowsa

Aktualizacja sysa z płyty nie powinna skasować ci twoich plików. Tylko znikną ci wszyskie aktualizacje. Zeby zrobić aktualizacje odpalasz płytkę w Windowsie wybierasz opcje instalacji systemu. Potem w wyboże typu instalacji wybierasz opcję aktualizacji.