Nie ma dźwięku w grze


(Kosiarzek12345) #1

Witam. Na początek chcę powiedzieć, że jestem nowym użytkownikiem tego forum i nie wiedziałem gdzie dać ten temat więc dałem go tutaj. Problem jest następujący. Ściągnąłem grę DC Universe Online. Wszystko pięknie tylko, że nie mam dźwięku gdy są wykonywane czynności typu dialogi itp. Druga sprawa to taka, że gdy są przerywniki filmowe dźwięk powraca. Kolega mówił mi, że może to być wina sterowników karty dźwiękowej (są za stare), ale wolę się tutaj spytać i nie zwalić czegoś. Moja karta dźwiękowa to: Realtek ALC888/1200 @ nVIDIA MCP65 - High Definition Audio Controller. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.


(Veers) #2

To zapewne dlatego, że problem wystepuje pod każdą dostępną wersją systemów z Rewdmond :roll: (i tak to kiepskie tłumaczenie ...)

Czy ty w ogóle przeczytałeś to co napisałeś ? Powiązanie jest zaiste zastanawiające, ponieważ zdaniem kolegi winne są sterowniki karty graficznej, ale co tam - wszyscy wiedzą jaką masz kartę graficzną (ze starymi sterownikami), za to na pewno nikt nie wie jaką masz kartę dźwiękową....

Proszę uprzejmie:

http://forums.station.sony.com/dcuopc/s ... with+sound

a jeszcze precyzyjniej:

http://forums.station.sony.com/dcuopc/p ... 398ꑥ (post niejakiego ryuuis )