Nie ma na klawiaturze C z kreską pomocy!

Siema kupiłem sobie ostatnio nową klawiature lecz nie wiem dlaczego nie moge zrobic C z kreską inne kombinacje moge np. ł,ą,ę,ó ale akurat tey nie co moge zrobic??

zainstalowałes sterowniki do klawiatury. jaki masz ustawiony język windowsa polski 214 czy polski programisty

polski programisty na polski 214 jest to samo a sterów nie miałem

A na poprzedniej klawiaturze, lub innej jest ta litera? Jest to ważne pytanie, bo można określić, czy problem jest softwareowy czy sprzetowy.

Czy chodzi o małą literkę ć.czy o dużą Ć :slight_smile:

Nie masz przypadkiem karty graficznej ATI :?:

Sterownik karty rezewuje sobie skrót klawiaturowy Alt+C do swoich niecnych celów :wink:

Ja mam kartę Ati 9550 i nie mam problemów , ten skrót u mnie działa poprawnie

Może masz po prostu ten skrót wyłączony.

Aby wyłączyć ten skrót i inne utworzone przez sterownik karty ATI:

Start --> Uruchom --> services.msc

Wyłącz usługę ATI HotKey Poller.

no mam radka 9600pro ale nie moge tey usługi wyłączyc. :frowning:

Najpierw zatrzymaj, potem wyłącz.

Ewentualnie w trybie awaryjnym.

Albo poszukaj w opcjach sterownika (ikona w zasobniku systemowym).

Poza tym podobne tematy były już na forum.

No i karte zmieniałem a tym samym czasie co klawiature więc to może byc to. Aha i mam jeszcze pytanko ściągnołem sobi stery catalyst i tera co jakiś czas mi sie włącza ten ekran z ustawieniami wiecie jak to wyłączyc??

Złączono Posta : 27.08.2006 (Nie) 17:30

nie ma nic ani zatrzymaj ani wyłącz nic wszystko jest na szro odznaczone. spróbuje jeszcze w trybie awaryjnym.

Nie mam żadnych skrótów w opcjach a moze to kwestia sterownika ja mam zainstalowana wersję rad_w2kxp_omega_38252

Nie moge wyłączyc nawet w trybie awaryjnym. Spróbuje zainstalowac te stery omegi. P.S działa ten skrót w trybie awaryjnym mam na mysli c z kreska.

Brak małego ć

Jeśli po instalacji ATi Catalyst Control Center nie działa Wam litera “ć”, należy odpalić panel Catalyst Control Center,a następnie przejść do zakładki HotKeys (Skróty klawiszowe) i odznaczyć skrót CTRL+ALT+C lub zmienić w nim literę “c” na inną.

powtarzam pytanie:Czy chodzi o małą literkę ć.czy o dużą Ć

:slight_smile:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=93288

Nie działają obydwie nawet duza nawet mala.

Złączono Posta : 27.08.2006 (Nie) 17:49

Ale ściagam stery omegi to mam nadzieje ze bedzie dobrze ;]

Złączono Posta : 27.08.2006 (Nie) 21:31

ściągnołem se te omegi i jest dobrze dzięki :mrgreen: