Nie ma nic, a pokazuje zajęte miejsce

Mam spory problem.Wyskakuje mi na pulpicie informacje, że mam zapełniony dysk C (system) i jest w tym coś dziwnego.Gdy wskaże kursorem na “dokument setting” to rzeczywiście widzi sporą ilość zajętego miejsca,a konkretnie 3,93GB.No i po wejściu w ten folder sytuacja jest prawie taka sama dla folderu moje dokumenty(mrjagodzinski).Tyle, że gdy już otworze folder “mr…” to po zaznaczeniu wszystkich folderów w nim będących pokazuje, że zajmują one tylko 3,1 MB.Chciałem zaznaczyć,że dla moich dokumentów ,plików z neta(pobieranych np.przez bear share)mam osobną partycje.Na dysku C są tylko zainstalowane programy.z góry dzięki

Możliwe ,że chodzi o stare punkty przywracania systemu .

Zaznacz w opcjach folderów pokazuj ukryte pliki i foldery i wtedy zobacz.

Znam tego powód.Zauważyłem ,że gdy zciągam z neta przez bear share to choć folder docelowy mam na innej partycji i biblioteke i utwory rzeczywiście tam są.To zawala mi się miejsce na "C"tylko ,że fizycznie tam nie mogę wyszukać żadnego z utworów które zciągnołem.Przez opcje “wyszukaj” też nic nie ma.

Wyobraźcie sobie,że gdy odinstalowałem bearshare to odzyskałem miejsce na dysku:)Teraz już wiem że do najlepszych to on nie należy.