Nie ma niższego pingu w grach niż 110 ms

We wszystkich grach co gram przez neta to najlepszy ping to 110 czasami 100. U moich kolegów jest inaczej mają taki sam internet i mają pingi 40-50 ms.

Co mam zrobić żeby ping był mniejszy?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

PS Dodam że testowałem na wolfenstein ET, IGI2 i Digital Paintball 2 na tych co mają najniższe wymagania u mnie na

kompie

Możesz zainstalować cFosSpeed, u mnie pomogło.

PS Oczywiście wczasie gry masz wyłączone wszystkie aplikacje korzystające z neta (poza firewallem :slight_smile: )?

a u mnie nie nawet na priorytecie pingu a po za tym licencja mi się skończyła

Jeszcze możesz spróbować tych porad: http://replays.pl/artykuly/jak_zmniejszyc_pingi Pamiętaj, że pingi nie zależą tylko od twojego łącza, ale też od serwera itp.

na każdym serwie tak jest w tych 3 grach na niektórych co prawda gorzej jest a na niektórych lepiej

a co do tego linku to miałem na początku 230 ms chyba ale jak zmniejszyłem wartość na 1 to mam teraz 113 czas średni a na 1444 mam 163

Jeszcze takie pytanie - jakiego firewalla używasz (możliwe, że blokuje niektóre porty i obciążać sieć) i w jaki sposób łączysz się z internetem?

to znaczy mam AV Kaspersky 7.0 już nieaktywny a tak to windowsowy firewall spróbuje wyłączyć firewalla

łączę się za pomocą modemu speedtouch neo i net 1MB/s bo zapomniałem dodać