Nie ma obrazu na monitorze po podłączeniu do niego Lapka


(Arturamborski1hg) #1

W1tam!.

Wcześniej podłączałem laptopa do monitora wszystko działało. Jakiś czas temu znów go podłączyłem lecz tym razem na monitorze nie było żadnego obrazu i jest napisane, że nie ma sygnału. Także po wejściu do sterowników karty graficznej nie ma opcji w której można wybrać rozdzielczość dla monitora itd. Nie działa też na drugim monitorze choć oba monitory działają. Problem jest w Software czy Hardware bo gry chodzą jak należy. Jakieś pomysły?

Sprzęt jest inny niż podany poniżej, ps nie jest mój.


(igrek) #2

Trzeba użyć kombinacji klawiszy żeby przełączyć ekran z matrycy laptopa na zewnętrzny monitor, u mnie jest to FN+F7 np, musisz poszukać.


(Boshi) #3

U mnie to było to w funkcjach monitora gdzieś w lapku, było trzeba przestawić jedną opcję, lub np by był na laptopie obraz i monitorze czy tylko na monitorze np.


(Arturamborski1hg) #4

Ja nawet formatowałem goi to nic nie pomaga a wcześniej po podłączeniu laptopa automatycznie się obraz pojawiał nawet z 800x600 rozdzielczością. W tych opcjach/ustawieniach już wszystko wypróbowałem co tam tylko można było. Z tym wejściem D-Sub może jest coś nie tak... .