Nie ma obrazu na monitorze po podłączeniu do niego Lapka

W1tam!.

Wcześniej podłączałem laptopa do monitora wszystko działało. Jakiś czas temu znów go podłączyłem lecz tym razem na monitorze nie było żadnego obrazu i jest napisane, że nie ma sygnału. Także po wejściu do sterowników karty graficznej nie ma opcji w której można wybrać rozdzielczość dla monitora itd. Nie działa też na drugim monitorze choć oba monitory działają. Problem jest w Software czy Hardware bo gry chodzą jak należy. Jakieś pomysły?

Sprzęt jest inny niż podany poniżej, ps nie jest mój.

Trzeba użyć kombinacji klawiszy żeby przełączyć ekran z matrycy laptopa na zewnętrzny monitor, u mnie jest to FN+F7 np, musisz poszukać.

U mnie to było to w funkcjach monitora gdzieś w lapku, było trzeba przestawić jedną opcję, lub np by był na laptopie obraz i monitorze czy tylko na monitorze np.

Ja nawet formatowałem goi to nic nie pomaga a wcześniej po podłączeniu laptopa automatycznie się obraz pojawiał nawet z 800x600 rozdzielczością. W tych opcjach/ustawieniach już wszystko wypróbowałem co tam tylko można było. Z tym wejściem D-Sub może jest coś nie tak… .