Nie ma opcji ustawień w HTC TyTN II

Witam. Mam taki problem usunęły mi się ustawienia czyli jak w chodzę w Start-Programy też były Ustawienia ale ich nie ma w telefonie i nie mam opcji Wyczyść pamięć magazynową. Chciałem właśnie przywrócić domyślne ustawienia ale nie idzie.Wszystko mi się w telefonie pozmieniało. Jak to naprawić??

Dodane 01.07.2010 (Cz) 11:32

Jest to konieczne

Kubs94 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

Chyba wymaga to HardResetu. Pamiętaj, że starcisz wszystkie dane o ile nie zrobiłeś kopii zapasowej. Jak wykonać? Cytat z innego forum:

"Tzw. twardy reset, powoduje utratę wszystkich danych zapisanych w pamięci urządzenia i przywrócenie ustawień systemowych.

Aby wykonać HR należy (na włączonym urządzeniu) wcisnąć oba klawisze Soft Key (kreseczki ponizej ekranu), trzymając je cały czas wciskamy Soft Reset i trzymamy przez 3 sekundy. Puszczamy SR. Na ekranie powinien się pojawić niebieski tekst na białym tle. Potwierdzamy wciśnięciem Zielonej Słuchawki."

Dzięki bardzo już to zrobiłem. Jeszcze raz dziękuje :slight_smile: