Nie ma spadków fps,ale gra ''rwie''

Mam problem z grą the sims 3.Gra mi chodzi w normalnych sytuacjach w ok.55-70 fps.Jako,że fps’y cały czas przeskakiwały z 50 do 70 itd to sobie zrobiłem lock’a do 30fps.Ale to i tak nie wiele pomogło(może minimalnie) ,bo mam CAŁY CZAS te stałe 30 fps,czasami 31 ,a gra i tak ‘‘rwie’’.Komputer:

Intel pentium e2220 (2x2,4)

Nvidia 210

2gb ram

 

Komp dość słaby,ale dlaczego obraz rwie cały czas skoro mam stałe 30fps?

Licznik FPS nie zawsze pokazuje dokładne wartości. Komputer (zwłaszcza karta graficzna) jest słaby nawet na Simsów. Spróbuj obniżyć detale.

Zmniejszyłem ze średnio-wysokich na najniższe i dalej to samo…To nie są takie zwykłe spadki fps,że mniej klatek jest.Tylko obraz rwie najbardziej przy ruszaniu kamerą.To takie jakby zatrzymanie się obrazu na pare milisekund.Nie wiem,może to wina gry,bo z tego co widziałem na youtube to każdemu tak zacina się podczas ruszania kamerą,mimo ,że obraz jest cały czas płynny.Gdy w grze jestem w domu -jest stałe 30fps nic się nie dzieje,gdy jade na parcele publiczną,jest mase ludzi-jest stałe 30 fps ,obraz zaczyna szarpać.Tak to wygląda.

nie wierze że na tym procu tak gra ci będzie płynie działać

Nie znam tej gry, więc się nie wypowiem. Może być tak jak piszesz z tą kamerą, ale na pewno winę ponosi przede wszystkim słaby zestaw.

No to uwierz.Po co miałbym kłamać?Mówię prawde,że gra na średnich działa w normalnych sytuacjach w 50-70 fps.

jeśli ktoś szukał wymagania tej gry to od razu mówię że są mocno zaniżone i trzeba do niej dobry dwurdzeniowy proc jakiś c2d a nie pentium jak wyżej kolegi lub PIV jak w wymaganiach minimalnych

najlepiej to jakieś 4 rdzenie żeby dało się komfortowo grać

 

ta ale jak twierdzisz rwie i o to chodzi