Nie ma tekstu w archiwum tlena..:(

(system) #1

pierwszy raz mi sie zdarzylo cos takiego. co moze byc tego powodem?? wyglada to tak: http://img482.imageshack.us/full.php?im ... tuu3mj.png

(Qwas7) #2

we wszystkich rozmowach tak masz czy tylko w tej jednej?

moze przesłała ci 'spację' datego nie ma tekstu

(lazikar) #3

Czy tylko w tej jednej czy we wszystkich wiadomosciach???

(system) #4

no w calym archiwum tak jest. nawet teraz tak jest , po formacie.

(Qwas7) #5

to może plik z treścią rozmów był w innym katalogu i usunęło go..

mogłeś dokładnie napisać okoliczności zniknięcia ich treści..

rozumiem, że robiłeś formata, ale skopiowałes wczesniej folder tlena i po zainstalowaniu na nowo pojawił się taki problem tak?

(Djmac) #6

mi archiwum zniknelo jak zaczalem zmieniac skiny - wrocilem do standardowego i bylo wszystko ok... no oczywiscie te rozmowy ktore byly na innych skinach zniknely... tylko te "poprzednie"

(system) #7

tak, zawsze tak robie.

(lazikar) #8

To co sie dziwisz ze masz to samo jak ustawienia masz te same. Zainstaluj od noiwa zupełnie tlena. :slight_smile:

(system) #9

ale nie bylo zadnych okolocznosci. poprostu zniknal i juz:/

ale wtedy strace cale archiwum( chociaz pewnie i tak juz stracilem :evil: :cry: ) . zreszta problem jest inny. dlaczego wogoel doszlo do znikniecia tekstu w archiwum??? moze zmieni to kolejna wersja tlena??

(lazikar) #10

Plik masz wiec co za problem. Mozesz go zawsze skopiowac spowrotem. Masz poprostu sprawdzic. :slight_smile:

(system) #11

czyli sugerujesz zeby skopiowac gdzies plik archiwum, zainstalowac "swiezego" tlena i potem skopiowac do niego plik archiwum??

(lazikar) #12

Mozna spróbować, choc nie wiem czy zadziała.

Ale bedziesz wiedział czy to wina tlena jak problem bedzie nadal na czystym tlenie przed skopiowaniem.

(system) #13

no ok , a ktory to jets plik???

(lazikar) #14

C:\Program Files\Tlen.pl\Profiles\nazwa profilu\DataBase

(system) #15

i DataBase to jets archiwum tylko , czy jeszcze cos sie w nim zawiera?

(lazikar) #16

Archiwum rozmów sms itp. Nic wiecej.

Widzisz przeciez co tam masz. :slight_smile:

(system) #17

thx lazikar. udalo sie- mam juz normalne archiwum. zrobilem tak jak mowiles , czyli skopiowalem katalog DataBase i jest ok. poustawialem juz wszystko w tlenie tak jak chcialem, kontakty z serwera gg sie sciagnely:) wiec wszystko jest malinowo.