Nie ma tekstu w archiwum tlena..:(

pierwszy raz mi sie zdarzylo cos takiego. co moze byc tego powodem?? wyglada to tak: http://img482.imageshack.us/full.php?im … tuu3mj.png

we wszystkich rozmowach tak masz czy tylko w tej jednej?

moze przesłała ci ‘spację’ datego nie ma tekstu

Czy tylko w tej jednej czy we wszystkich wiadomosciach???

no w calym archiwum tak jest. nawet teraz tak jest , po formacie.

to może plik z treścią rozmów był w innym katalogu i usunęło go…

mogłeś dokładnie napisać okoliczności zniknięcia ich treści…

rozumiem, że robiłeś formata, ale skopiowałes wczesniej folder tlena i po zainstalowaniu na nowo pojawił się taki problem tak?

mi archiwum zniknelo jak zaczalem zmieniac skiny - wrocilem do standardowego i bylo wszystko ok… no oczywiscie te rozmowy ktore byly na innych skinach zniknely… tylko te “poprzednie”

tak, zawsze tak robie.

To co sie dziwisz ze masz to samo jak ustawienia masz te same. Zainstaluj od noiwa zupełnie tlena. :slight_smile:

ale nie bylo zadnych okolocznosci. poprostu zniknal i juz:/

ale wtedy strace cale archiwum( chociaz pewnie i tak juz stracilem :evil: :cry: ) . zreszta problem jest inny. dlaczego wogoel doszlo do znikniecia tekstu w archiwum??? moze zmieni to kolejna wersja tlena??

Plik masz wiec co za problem. Mozesz go zawsze skopiowac spowrotem. Masz poprostu sprawdzic. :slight_smile:

czyli sugerujesz zeby skopiowac gdzies plik archiwum, zainstalowac “swiezego” tlena i potem skopiowac do niego plik archiwum??

Mozna spróbować, choc nie wiem czy zadziała.

Ale bedziesz wiedział czy to wina tlena jak problem bedzie nadal na czystym tlenie przed skopiowaniem.

no ok , a ktory to jets plik???

C:\Program Files\Tlen.pl\Profiles\nazwa profilu\DataBase

i DataBase to jets archiwum tylko , czy jeszcze cos sie w nim zawiera?

Archiwum rozmów sms itp. Nic wiecej.

Widzisz przeciez co tam masz. :slight_smile:

thx lazikar. udalo sie- mam juz normalne archiwum. zrobilem tak jak mowiles , czyli skopiowalem katalog DataBase i jest ok. poustawialem juz wszystko w tlenie tak jak chcialem, kontakty z serwera gg sie sciagnely:) wiec wszystko jest malinowo.