Nie ma to jak pomoc tp

Przekroczyłem własnie limit pobieranych danych w neo. więc chcac powrócić do normalnej prędkość i transferu odwiedziłem jeden z punktów tp w celu zakupu karty zdrapki i co słysze,pani w tp twierdzi że nigdy czegoś takiego nie było.Więc opowiadam jej całą historię że można za pomocą połączenia z nr 0 300 900 300 uzyskać ten nr lub po zakupieniu właśnie owej zdrapki,a pani na to że nie możliwe bo czegoś takiego nigdy tp nie miała w swojej sprzedaży"telekompromitacja".Aha połączyć sie z nr 0300900300 nie mogę bo mam zablokowane wszystkie droższe połaczenia :frowning: wiec pozostaje czekać do 30.11.2006 i wolno przeglądać stronki :frowning:

Do prezesunio

Regulamin usługi neostrada tp nie przewiduje przenoszenia niewykorzystanego transferu (objętego opłatami abonamentowymi) na kolejne okresy rozliczeniowe. Dodatkowo dokupiony i niewykorzystany transfer (karta zdrapka lub za pośrednictwem infolinii 0 300 900 300) jest przenoszony na następny okres rozliczeniowy. W pierwszej kolejności jest rozliczany transfer objęty opłatami abonamentowymi, a następnie dodatkowo dokupiony.

czepiacie się i czepiacie TP.

Poczytaj Najpierw dokładnie a potem narzekaj.

Nie ma usługi przyśpieszania neo, jet tylko możliwość dokupienia transferu, i to nie w momencie gdy już przekroczyłeś limit.

Do prezesunio trochę więcej

Po przekroczeniu ilości pobranych danych, określonej w Cenniku neostrady tp (7, 7, 15, 25, 35, 50 GB odpowiednio dla opcji 128, 256, 512, 1024, 2048, 6144) usługa nie zostaje wyłączona, spada jedynie szybkość transmisji do komputera Klienta (downstream) do 32 kb/s. Szybkość transmisji od komputera (upstream) pozostaje bez zmian.

W każdej chwili można dokupić dodatkowy transfer posługując się kartą zdrapką dostępną w telepunkcie lub dzwoniąc na nr 0 300 900 300 (koszt połączenia 9,91 PLN z VAT). Po doładowaniu konta szybkość powróci do poziomu oferowanego w ramach poszczególnych opcji.

A budki i karty telefoniczne przeszły do lamusa

:roll:

Drogi panie Fiesta szczerze mówiąc to o tym nie pomyślałem choć z tego co mi wiadomo to tp zablokowała możliwość łączenie sie z budki z tzw drogimi nr jak 0700…itd choć mogę sie mylić więc nie jestem co do tego sposobu przekonany,chyba że już ktoś korzystał z takiej możliwści czekam na odp.Ale to i tak nie zmienia faktu że w punkcie tp twierdzą że czegoś takiego nie ma.Pozdrawiam.

Uzi , prezesunio dobrze prawi. zresztą sam zacytowałeś:

więc nie jest to żadne przyspieszenie łącza, a po prostu zwiększenie limitu transferu.

Ale powiedz w jakim celu ?

Jak kogoś stać to niech dzwoni i tak musi za to zapłacić

gotówką lub kartą telefoniczną

Do fiesta

Zablkowała bo ponoć było dużo oszustw wykorzystując nielegalne karty

Z tego co przeczytałem na stronie tp to można łaczyć sie tylko z nr 0800 i 0801 innych nie znalazłem choć nie mówie to na 100% że się nie da.

Do freedom

Chyba mnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi -

więc chcac powrócić do normalnej prędkość i transferu odwiedziłem jeden z punktów tp w celu zakupu karty zdrapki

Po doładowaniu konta szybkość powróci do poziomu oferowanego w ramach poszczególnych opcji.

A pani z tp twierdzi że nie ma czegoś takiego.HMMM