Nie mam dźwięku na viście

  1. na pasku start jest ikonka głośnika-aktywna.

  2. w menedżerze urządzeń nie ma karty dźwiękowej dosłownie zapisanej ale pisze że urządzenie jest zgodne z High definition Audio -kontrolery dźwięku, wideo i gier.

  3. próbowałam zmieniać sterowniki ale pisze że ma aktualne.

gdzie się podział dźwiek???

aha i jak wkładam płytke od chipsetu prawdopodobnie ze sterownikami, multimediami itd. to pisze ze Does not support Operating System WNT_6.0H_MCE a zanim zmieniłam Viste na xp to wchodziła.

Ściągnij nowe sterowniki na Viste.

jaka masz karte muzyczna??? prawdopodobnie zle sterowniki

no właśnie nie pisze w menedżerze

a jest przy niej jakis wykzyknik czy znak zapytania?? wogole nie widac jej??

instaluję sound blaster audio pci 128 ale to już trwa godzinę. jak na początku miałam Viste wgraną, nowiuśką skrzynie to wszystko gralo bez wgrywania żadnych kart. a po formacie nie wchodzi mi płyta ze sterownikami do płyty głównej,to chyba przez to że miałam wcześniej xp…

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 18:00

nie ma żadnego pytajnika,aż taka ciemna to nie jestem;)

raczej to nie przez to …sciagnij stery z neta

właśnie próbowałam zaktualizować ale pisze że te co są są aktualne i się nie da

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 18:06

masz na myśli żebym sama znalazła w necie a potem zainstalowała sterowniki?

Albo jeszcze lepiej wróć do XP i po problemnie :smiley: Nie rozumnie jak można w ogóle mieć zainstalowane na kompie coś tak tandetnego jak win Vista toż to szajs jest już linuks lepszy od tego badziewia

no i co ja mam począć :cry:

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 18:16

tylko że xp to ja mam nielegalny a Vista jest original, jak myslisz czy można mieć xp i nie byc ściganym ??

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 18:19

znowu mnie czeka format? nie da sie tego jakoś polubownie załatwić??

dokladnie

vista to nie szajs…ja mam z nia 0 probplemów

no właśnie nie potrafię ich znaleźć czy ktoś poratuje kobietę w opałach??:stuck_out_tongue_winking_eye:

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie głośnika w prawym dolnym rogu. Wybierz urządzenia do nagrywania. Następnie wybierz jakieś urządzenie kliknij znowu prawym przyciskiem - wybierz pokaż wyłączone urządzenia - wybierz włącz - ustaw poziom głośności. Tak samo przy urządzeniach do odtwarzania. Powinno pomóc.

:mrgreen:

a karta to sound blaster audio pci 128 ??

Thewebmaster123 korzystałeś z Win Visty? Sorry, ale Twoja wypowiedź mówi sama za siebie… jesteś początkujący w sprawach windows’ów, linuX’ów :lol: itd. Nie oceniaj systemu po opakowaniu… :twisted: :stuck_out_tongue:

Dokładnie i popieram!

ania1989 Niestety nie mogę znaleść sterowników do Twojej karty. Czy nie masz jeszcze przypadkiem karty dźwiękowej zintegrowanej z płytą główną? Spróbuj znaleść info o swojej płycie głównej. :slight_smile:

posiadam karte sound blaster audio pci 128 , ale ta którą teraz mam to jest zintegrowana z płytą główną. sterowniki mam na płycie do płyty głównej :slight_smile: która sie nie chce otworzyć na Viście a wcześniej się na niej otwierała :cry:

czy jest jeszcze ratunek?? z góry mówię ze nie chodzi o poziom głośności :mrgreen:

sprobuj otworzyc plik z plyty w trybie zgodnosci…podaj model plyty glownej to w necie strow poszukam

Dobrze mówi. Na necie raczej będą stery do twojej karty tylko

Też miałem problemy z tą kartą pod Vista

Sterownik z płyty głównej nie są kompatybilne z vista. Trzeba nowe z netu.

Tu masz stery pod Viste:

http://www.windows-vista-update.com/Cre … Vista.html

Mam nadzieje ze pomogłem, zycze powodzenia. Napisz czy pomogło.