Nie mam dźwieku,zainstalowałem stery

Witam przedwczoraj kupiłem kompa

P5q pro

2gb ramu patriot

c2d e8400 3.0ghz

9800gtx+

mam słuchawki steelseries na starym kompie wszystko ładnie chodziło,pomożecie?

Jeśli są stare, a to Vista, może być problem…

W menu start->uruchom->wpisz devmgmt.msc

W menedżerze urządzeń sprawdź, czy są jakieś znaki zapytania lub wykrzykniki? I napisz, jaki posiadasz system operacyjny?

xp

zadnych wykrzyknikow nie widze

Ejjj odpiszcie cos :[

Z tego co wiem, to te słuchawki mają możliwość podłączenia przez mini jack. Próbowałeś je w ten sposób podłączyć? Jakiej karty dźwiękowej używasz?

Mam zintegrowaną karte dzwiekową.

Jak przez mini jacka, mam wejscia na słuchawy z prdzou i z tyłu ,ani tu ani tu nie działa ;/

A czy, gdy używasz zwykłych głośników, to dźwięk jest? Czy sprawdzałeś te słuchawki na innym komputerze po wystąpieniu tego problemu?

ludwiQ , wejdź w:

START -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Odtwarzanie dźwięków” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa. Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.

seba86mu > tak jest wybrana RealTek HD audio output

cosik_ktosik nie sprawdzałem ich na innym komputerze, głosniki mam leza w szafie nie sprawdzałem ich jescze, zaraz to zrobie

Podłączyłem głośniki,ale także nie działaja?

Jakies pomysly?

Głośniki i słuchawki podłączasz do odpowiedniego gniazda w karcie dźwiękowej ?

Kliknij dwukrotnie na ikonce głośnika na pasku tray i sprawdź, czy suwaki “Regulacja głośności” i “Wave” ustawione są maksymalnie do góry.

Ok,dzwiek działa,odinstalowałem sterowniki i zainstlowałem starsze. Micro mi nie działa teraz hehe