Nie mam dźwięku!

A więc…

Piszę tu z nadziejš, że kto� mi pomoże.

Mój problem polega na tym, że nie mam d�więku na kompie.Karta d�więkowa jest w porzšdku-nie jest uszkodzona, sterowniki mam zainstalowane (matsonic MS8137C+),gło�niki sš nowe(Creative jakie� za 60zł), także to nie jest wina ich.Jest także sygnał w gło�nikach np.przy dojsciu smsa.Mimo wszystko piosenki nie chca działać.Sprawdzałem na winampie,media playerze.Dodam, ze mam najstarszš wersję WINDOWSA 98.Sprawdzałem czy czasem d�więk nie jest wyciszony,ale okazuje sie, że wszystko jest w porzšdku.

Co się może dziać ?? czemu nie działa mi ten d�więk? prosze pomóżcie bo mnie to doprowadza do szału-nie mam dzwieku juz 3 miesišc, a przy kompie sprawdzalo to 2 moich kumpli ktorzy sa specami.

W Win98, często występują problemy ze sterownikami, jeśli nie masz możliwości rpzesiąść się na nowszy system, chociażby WinME, chociaż najlepszym pewnie rozwiązaniem byłoby zainstalowanie WinXP, gdzie powinien wygryć Ci automatycznie sterowniki i wszystko powinno poprawnie działać.

Ale wracając na ziemię, poszukaj sterowników, aktualizacji, specjalnej wersji dla W98.

http://www.soundcard-drivers.com/drivers/182/182153.htm

Ewentualnie zakup nową kartę dźwiękową i nie korzystaj z tej zintegrowanej na płycie głównej.

dzięki, mam nadzieję, że pomoże to…