Nie mam e-maili, a nowe nie dochodzą, bo PEŁNA SKRZYNKA!

Nie dochodziły do mnie meile, więc usunąłem wszystkie, jakie tylko miałem na swoim koncie. Konto jest puste 0%…ale meile nadal nie dochodzą, bo skrzynka jest pełna… Tzn. chciałem sprawdzić, dlaczego meile nie dochodzą, to z tlen.pl wysłałem sam do siebie… I taki dostałęm kominikat.

Mam konto w onet.pl! Przyzwyczaiłem się, do tego, że jak ma się konto na onecie, to poczta przychodzi z opóźnieniem, nawet do 5 dni, przyzwyczaiłem się, że często outlook nie może nawiązać połączenia z serwerem onetu, ale no to już chyba przegięcie. Nie mówię, o tym, ze straciłem wszystkie meile…nie były jakieś wartościowe, no, ale kiedy pojawia się komunikat, ze “SKRZYNKA PEŁNA”, to chyba, każdy by tak postąpił…

Najchętniej przerzuciłbym się na tlen.pl lub interie, na cokolwiek, ale wszedzie podawałem adres z onetu i niejako jestem przymuszony do używania go…

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem!?

racja tam teraz jest nieograniczona pojemność :slight_smile:

Jak chcesz to wyśle do Ciebie e-maila i zobaczymy czy dojdzie

Poza tym możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Onetu

najlepiej zaloz poczte na google :smiley:

o matko o tym to jeszcze nie słyszałem :x

Ja mam na o2.pl były niedawano jakieś problemy ale już jest wszystko OK E-mail przychodzi od razu zarejestrowałem sie na czymś to link o potwierdzenie przyszedł od razu no może po 20s. :stuck_out_tongue: załóż sobie tam nie będziesz miał żadnych problemów :stuck_out_tongue: