Nie mam ikonki połączeń sieci bezprzewodowych w połączeniach internetowcyh pomocy!


(Fresh10) #1

Miałem formatowany komputer na win xp z 7 . Na 7 normalnie w network connections połączeniach internetowych były sieci bezprzewodowe. Teraz chce połączyć się z ruterem ale nie mam jak w network connections wgl nie ma takiego czegoś jak połączeina sieci bezprzedowowej nie ma takiej ikonki co robić ?

 

Ss z tego co jest w Network Connections ;p

 


(roobal) #2

fresh102, zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.


(system) #3

Nie masz prawdopodobnie zainstalowanych sterowników karty sieciowej WiFi! Podaj co to za komputer? Laptop, czy stacjonarny? Jak stacjonarny, to podaj rodzaj, firmę i model karty sieciowej WiFi. Jak laptop, to firmę i model laptopa. Ponadto sprawdź systemowy Menadżer Urządzeń w pozycji Karty Sieciowe. Czy są tam jakieś żółte znaczki?


(Fresh10) #4

Stacjonarny Firmy NTT model nie znam . Moge jedynie dać ss z menadżera urządzeń http://screenshot.sh/oB0n2navvNkJT


(system) #5

No niestety! Bez znajomości modelu komputera nie da się tu wiele zrobić. Ponadto brak Ci bardzo ważnych sterowników, m.in. do tzw. Chipseta , jakiegoś “nieznanego urządzenia”, no i karty sieciowej WiFi. Co prawda możesz jeszcze podać tzw. ID dla pozycji Network Controller (u góry z menu Properties). Być może uda się wtedy coś poszukać w sieci? Generalnie jednak dobrze by mieć wszelkie dane tego komputera. Może użyj programu Speccy : https://www.piriform.com/speccy i podaj obrazek wyników.