Nie mam Interfejsu Aero

Nie moge odpalic interfejsu Aero…bo go niema! Probowałem go wymusic starym indiańskim sposobem “Composition na 1 a Composition Policy na 2” i nic,zero efektu! W teście Visty dostaje 4,5 Czy ktoś ma pojęcie w czym problem? :o

Poczytaj sobie

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=121

tak tylko że pokazanych opcji w artykule np. u mnie nie ma i co? u mnie nie ma żadnej opcji związanej z aero i podejrzewam że Svilar Dusan ma ten sam problem…ja mam viste ultimate a z tego co wyczytalem z tego artykułu glass powinien pójść bez problemu…mam karte 128 mb Radeon 9000u i wg producenta vista powinna pójść razem z aero…

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 19:19

chodzi o producenta komputera;)

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 19:23

a chciałbym zaznaczyć że na longhornie działało wszystko

…i oto chodzi!..że nie chodzi!..a nie chodzi bo poprostu go niema :puppydogeyes:

zmiana parametrów przepustowości nic nie dała.

nie moge znaleśc czego kolwiek co mogło by byc związane z tym interfejsem.

HKCU\Software\Microsoft\Windows\DWM\Composition set to 1 (32-bit DWORD)

HKCU\Software\Microsoft\Windows\DWM\CompositionPol icy set to 2 (32-bit DWORD)

na jakims forum pisalo ze dziala na radku 9550 i 9200 a co do reszty to niewiem

ps.sory za brak polskich znakow ale klawiatura cos nawala

hmmm już dawno tego próbowałem…a aero glass chodzi nawet na kartach 64mb…to jest chore…ja mam lepszą i nie działe… :evil:

"Radeon™ 9000 is the first visual processor to fully support DirectX® 8.1 "

na twojej karcie nie pojdzie areo

badur na obudowie pisze że komputer jest gotowy do pracy z systemem więc czy moge go oddać do reklamacji??? czy to ma sens czy się skompromituje?

Teraz czy masz capable czy ready… bo w sumie moze by sie uprzec i walczyc z tym PC ze nie jest gotowy na Viste…

Jakiej firmy to komp? I jakie dokladnie masz tam podzespoly?

mam capable…i widzisz? oszukali bo wg wymagań capable powinno mi pójść aero…bo aero wymaga pixelshadera 2.0 i obsługi directX 9 a mi wpakowali starą karte z epoki kamienia łupanego…typowe złodziejstwo… :mrgreen:

Gotowy na Viste oznacza, że da się uruchomić na nim Vistę a tobie chodzi więc moga ci pod tym pretekstem nie uznać reklamacji. Z tego co widzę nic nie piszę konkretnie o Areo Glass tylko o całej Viście. Typowy chwyt marketingowy. No moim sprzęcie (patrz niżej) Vista z Areo Glass chodzi bez problemu. Ale zawsze warto spróbować. Jeszcze standardową metodą co zawsze proponuje to ściągnąć nowe stery, ale to już pewnie robiłeś.

I jeszcze przeczytaj uważnie ten topic:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=174869

Daj mi adres www firmy która ci sprzedała komputer.

Napiszę im , nie wspominając o tobie, co myślą normalni ludzie o wciskaniu relkitów do komputera. Daj. Już ja im napiszę łfindołs kapabla.

Kamiloski_ a Ty przeczytaj to http://www.microsoft.com/poland/technet/bazawiedzy/centrumrozwiazan/cr116_01.mspx o ile umiem czytać to w capable musi być obsługa directx9 a jeszcze gdzie indziej przeczytałem że powinien być pixel shader 2.0 i to w capable…więc…moja karta to radeon 9250…więc złodziejstwo…

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 15:26

ale mi tam lata winda koło zada i tak bo mam ubuntu i nie narzekam…