Nie mam obrazu w subedit!

hej, mam taki problem, mam kompa ok 2 tyg., mam windows media do filmow, ale po pierwsze nie odtwarza on napisow, tylko obraz, a po drugie, chcialam sciagnac Subedit, ok, jest, ale z kolei nie otwiera obrazu, leci film, ale tylko głos, a na oknie mam na czerwono przekreslony obrazek jakby tasmy filmowej, dlaczego tak sie dzieje? i poradzcie mi prosze, czy remedium na takie dziwne sprawy, :frowning: typu wyskakiwanie bledów, itd. jest sciagniecie kodek paka? i 3. pytanie, jak chce wejsc w subedita, to wyskakuje bład i go nie otwiera. nie wiem kompletnie o co chodzi pisze tylko 'failed to set data for", ale do czego sie odnosi? o co chodzi? brakuej mi jakiegos pliku… prosze pomozcie, jak jest wsrod Was jakis mózg ktory wie o co chodzi tej mojej Tośce. :frowning:

Zainstaluj ac3filter,ffdshow,realalternative,i qucktime alternative.W dwa pierwsze znajdziesz na dobreprogramy a reszte na google.

Zainstaluj pełny pakiet kodeków K-lite mega codec pack , a do oglądania filmów polecam bardzo dobrego Best Playera, ewentualnie SubEdita, którego już masz.