Nie mam obrazu w Tunerze TV ! HELP!

Witam! :smiley:

Więc mój problem polega na tym, że nie mam obrazu na karcie AVACS SMART TV ! Na Win 98 SE wszystko chodzi dobrze… tzn. jest obraz, ale na Win XP mi wygodniej :] Na samym początku myślałem, że to wina ustawień ale po chwilce jak wszystko ustawiłem (tak jak na Win 98) był i jest cały czas czarny obraz… Co ciekawe kiedy zaczynam nagrywać to co “leci” w TV to obraz się pojawia… ale minutka nagrywania to 150 MB :confused:

Używałem różnych programów i na nich działało ale na nich nie działa mi pilot… próbowałęm jeszcze instalować kodeki, DirectX’y itp. nic… Po prostu czarno jak w d*** :frowning:

Tuner mam na chipsecie Philips… plz pomocy!!

Mam identyczny tuner, miałem podobny problem z 98 a pod xp wszystko chodziło dobrz. O dziwo zainstalowałem pod 98 sterowniki do xp i tuner zaczoł działać normalnie.

heheheh czyli jest odwrotnie :stuck_out_tongue: Ja nie mam na win xp obrazu a Ty masz :confused: zamień się :]

A od czego to zależy to niemam pojęcia. Już nie używam tego badziewiatego programu co był na płytce z tunerem tylko Ferro dostępnego w vortalu

a mam pytanko czy ten program współgra z pilotami? :confused:

Bo nie chce mi się o 3 w nocy wstawać żeby program przełączyć…