Nie mam opcji zaloguj się w Skype, mam windows 7

witam. Jestem nowy, nie mam żadnego doświadczenia z komputerami. Problem ze Skype zaczął się od informacji, że jest nowa wersja Skype do pobrania( aktualizacja). Mam windows 7. instalowałem z 7 razy i odinstalowałem Skype. W Skype nie mam opcji zaloguj się. Ileż razy pomyślałem, że to jest żenujący żart prowadzącego, ale niestety tak jest. Poprzednio sprawdziłem wszelkie aktualizacje Javy i wszystkie możliwe i jestem dalej w tym samym miejscu ze Skype. w opcjach pomocy Skype napisałem mail do Skype i własnie zalecali aktualizacje. Lekko jestem zdenerwowany. Jakkolwiek znajomy powiedział mi, że Skype został wykupiony przez Windows i teraz takie problemy się dzieją. Czy ktoś może coś doradzić jak pozbyć się tego problemu? 

Sprawdź też porady ze strony Skype:

https://support.skype.com/pl/faq/FA12233/co-zrobic-jesli-w-czasie-proby-zalogowania-sie-w-skypie-dla-komputerow-z-systemem-windows-wyswietlany-jest-pusty-niebieski-ekran

 

U siostry w takim przypadku na Windows 7 pomogło utworzenie skrótu dla okna logowań Skype (pkt 2) - tyle, że przy ponownym uruchomieniu komputera znowu wyskakiwało puste okono bez możliwości logowania. Wtedy w opcjach Skype’a odznaczyłem opcję automatycznego startu z systemem, a umieściłem ten nowy skrót Skype’a w folderze “Autostart” w systemowym “Menu Start”; po tym zabiegu Skype uruchamia się u siostry automatycznie z właściwym oknem logowania w którym można się zalogować.

powinna pomóc aktualizacja z oficjalnej strony microsoft

zaraz wypróbuję, jak tylko przejdę ten etap to się odezwę. ta pomoc Kris, -is - cool, mam nadzieję, że będzie to właśnie to. Thx.

Pobierz sobie starszą wersję Skype, ja też tak miałem i po zainstalowaniu innej wersji zaczęło wszystko działać :slight_smile: