Nie mam polskich znakow w sieci ani na gg, nie moge sciagac

po pierwsze nie mam polskich znakow w sieci ani nigdzie- jak widac,. po drugie nie moge sciagnac zadnego programu z sieci- wyswietla mi sie komunikat ze zadana strona w sieci web nie istnieje albo ze jest niepoprawna, a probuje sciagnac np z dobreprogramy, wiec nie wiem jak to moliwe… nie moge nawet sciagnac javy do gier- bo nawet tego probowalam. nie moge nic sciagac, nie moge pisac po ppolsku a potrzebuje tego do pracy… poprostu ogolny syf. jestem w desperacji! !!

Po pierwsze nie krzycz (wyłącz caps lock)

po drugie spróbuj użyć kombinacji klawiszy ctrl+shift do zmiany na polski

trzecie - jaka przeglądarka?

Wejdź w Panel sterowania-> Opcje regionalne i ustaw na Polski. IPlus to internet bezprzewodowy i trzymiąc kartę z tyłu komputera może mieć słaby zasięg. Sprawdź zasięg (powinna być ikona na pasku obok zegara) i napisz jaki masz.

apolonia2008 , Pisanie wielkimi literami uważane jest za krzyk i nie jest mile widziane na forum. Proszę więc o poprawienie swojego postu i unikanie nadużywania wielkich liter w przyszłości.

mam ustawiony na jezyk polski dziala wszedzie poza siecia- tzn na gg nie mam polskich liter, na forach nie mam polskich liter itp. dalej ratunku! !!

aha przegladarla ie.

czy powodem tych problemow moze byc niedawna naprawa systemu?

dziuje za pomoc i za szybkie odpowiedzi

zasieg mam raczej dobry skoro moge korzystac z sieci i wszystko szybko dziala(poza sciaganiem programow, ktore wogole nie dziala) poza tym nie mam karty z tylu tylko modem usb podlaczony z przodu

A czy w IE masz załączone PROXY? Spróbuj zainstalować Opere, jeśli oczywiście ją ściągniesz, jest dostępna na Vortalu.

mam mały problem nie mam polskich znaków w gg :frowning:

proszę o pomoc

mam to samo

nie mam polskich znaków na gg. poza tym działają. na tlenie wyświetla mi się jak ja pisze ale po wysłaniu już widać jakieś znaczki. usunełam ine języki i zostawiłam tylko polski programisty. pomóżcie. dziękuję

już samo się zmieniło:) już ok