Nie mam subwoofera

Czy była by możliwość zrobić zrobić z laptopa tak jakby subwoofer ponieważ mam głosniki ale brak subwoofera

Subwoofer to specjalny głośnik umiejący generować dźwięk o odpowiedniej częstotliwości. Więc nie.

EDIT:
Głośnik nie kolumna, kolumna składa się z kilku głośników, a tych są co najmniej 3 rodzaje. Wysoko tonowe, średnio tonowe i nisko tonowe - czyli te z których zbudowany jest subwoofer.

Musiałbyś się zaopatrzyć w jakieś w miarę dobre głośniki 2+1. Na przykład Logitech robi dobre głośniki komputerowe. Ja mam zestaw 5+1 Logitech X-530 i jest ok. Co prawda ich teraz nie używam bo wykorzystuję kolumny Pure Accustics SuperNova 6F podpięte do amplitunera Yamaha R-N402D, lecz te Logitechy ci wystarczą w zupełności. Producent posiada w ofercie mnustwo modeli, więc na pewno sobie coś znajdziesz.
Drugim producentem wartym uwagi jest Edifier. Dobrej jakości sprzęt audio, lecz i wysoka cena. :frowning:

Subwoofer to kolumna, składająca się z głośnika niskotonowego, obudowy, zwrotnicy. Głośnik jest zawsze częścią składową kolumny.