Nie mam theme Win XP tylko z Win 98

Gdy odpaliłem kompa po 5 min pracy avast coś tam wykrył jakiegoś rooklita czy jak to się pisze, więc jak program chciał to rozpocząłem skanowanie w trybie bootowania. No i gdy się zalogowałem zobaczylem że mam theme z win 98/2000 i w opcjach ekranu w zakładce kompozycje chcę zmienić na Windows XP to wyskakuje taki błąd:

http://www.vpx.pl/fotka,163439.html

nawet kopiuj nie działa z myszki i klawiatury teraz ;/

jak wszedłem w to zarządzenie kompem to w co mam dalej wejść bo już nie wiem

A i wcześniej oczywiście zaaktualizowalem avasta i system jest po formacie z jakiś niecały miesiąc

Myślę, że jedynym rozwiązaniem by bylo wgrać od nowa system Windows XP i zainstalowanie innego oprogramowania po nowym wgraniu systemu antywirusowego niż Avast!

Włącz usługę themes, w servivces.msc

Za błachy powód aby od nowa ,wgrywać system". :slight_smile:

Tu jest podobny temat : viewtopic.php?f=13&t=232942

Istnieją jeszcze inne rozwiązania np. ,przywracanie systemu", naprawa z płytki, można wgrać z innego komputera itp. itd.

Można również zainstalować ładniejszą skórkę np. ,Royale Theme" lub ,Zune Theme" :

http://www.searchengines.pl/lofiversion … 46008.html

Mam je pół roku - Royale od święta a Zune na codzień / nie mulą /.

no to kicha ;/

bo probowałem też poprzez przywracanie systemu lecz wyskakuje: Przywracanie nie może chronić tego komputera. Uruchom komputer a następnie uruchom przywracanie systemu.

i uruchomiłem kompa jeszcze raz i to samo wyświetla

marcinch7 gdzie plik services.msc się znajduje bo wyszukiwarka tez się rozwaliła

XMan robiłem wd tematu lecz nic nie pomogło, robiłem też wd ostatniego tam postu lecz wyświetla sie komunikat: Nie można uruchomić usługi kompozycje na komputerze Komputer Lokalny. Błąd 129: 0x81

sorki że edytowałem bo nie chce mi się pisać od nowa tego a kopiuj nie działa

Pax , chyba Ci caly system padł

no chyba, bo skaner, drukarka nie działają, gdy odpalam WMP to za mało pamięci operacyjnej

no cóż trzeba będzie jeszcze raz formata robić

Wejdż w C:\Windows\Resources\Themes kliknij dwa razy na ,Luna" - Zastosuj - OK.

Jak nie pomoże to napraw z płytki.

a gdy będziesz istalowal windowsa to polecam zrezygnować zavasdta i odrazu zainstalować avirę antivir