Nie mogą być zalogowani dwaj użytkownicy naraz

Witam. Mam problem dotyczący logowania się do Windowsa.

Wczoraj wszystko było jeszcze OK, ale dzisiaj po wybraniu opcji Menu start>Wyloguj>Przełącz użytkownika nie mogę zalogować się na drugie konto będąc jednocześnie zalogowanym na innym. Od teraz, abym mógł dostać się na inny profil, muszę wybierać opcję “Wyloguj” :-x . Jest to denerwujące, ponieważ z komputera oprócz mnie korzystają jeszcze dwie osoby. W czym tkwi problem i jak się go pozbyć?

Jaki Windows i która edycja?

Zmieniałeś coś w systemie od wczoraj, jakieś programy do tweakowania itp?

Paweloso , spróbuj przywracania systemu…

Windows XP SP3

Dodane 13.04.2011 (Śr) 19:34

Nie używałem ani nie instalowałem żadnych programów. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy stracę jakieś dane po użyciu przywracania systemu?

Sprawdż jeszcze tak ,załóż nowe konto i sprawdż czy da się jednocześnie być na tym i tym nowym

Nie stracisz danych. Przywracanie systemu to jedynie powrót do ustawień zapisanych w pliku. Ewentualnie mogą zostać odinstalowane programy zainstalowane od czasu utworzenia punktu przywracania.

System wyświetla taką informację przy uruchamianiu programu przywracania.

Jeśli masz XP, to nie zmienił ci się ekran logowania na okienko z miejscem na wpisanie nazwy użytkownika i hasła?

Może to głupie pytanie, ale jak użyć przywracania systemu? Widziałem tą opcję, ale to było dawno i zapomniałem.

Start_>wszystkie programy->akcesoria->narzędzia systemowe->przywracanie systemu. Dalej sobie poradzisz, wystarczy tylko czytać co jest napisane.

Udało mi się rozwiązać problem.Przestawiłem metodę logowania do Windowsa w Panelu sterowania na klasyczną, a zaraz potem z powrotem na ekran powitalny.

Ta wypowiedź ( skm ) naprowadziła mnie na trop.

Dziękuję za pomoc i wszystkie odpowiedzi w tym temacie.