Nie mogę dodać komentarza!

(Marcintt Pl) #1

Witam.

Do żadego programu z vortalu nie mogę dodać kometarza. Jak wpisze i klikne dodaj to wyskakuje biała strona. Nie mogę tego wcale zrobić. Nawet po wyczyszczeniu temp, coockie itp. Proszę, poradźcie.

(adam9870) #2

Kilka tematów niżej:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=79037

Napisz może do np. jakiego programu próbowałeś dodać komentarz oraz jakim nickiem się podpisałeś. To może jak wejdzie jakiś admin co potwierdza komentarze to powie czy komentarz jest w kolejce oczekujących ;]

(Marcintt Pl) #3

Do kazdego zawsze probowalem i nic. Tutaj tez nie: http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... #komentarz

Nick ddr94.

(fiesta) #4

Nie ma na liście oczejujących na zatwierdzenie komentarzy.

(adam9870) #5

To podejrzewam jakiegoś BAN'a :?

ddr94 Może zajrzyj tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74736

(P.Piotrek) #6

Ja mam ten sam problem niezależnie od tego czy jestem zalogowany czy nie !!

Problem istnieje od jakiegoś czasu !!

PS. Używam Windows XP SP 2; Firefox, Opera lub IE; Norton Internet Security 2005, sieć LAN i piszę z Polski. Wcześniej problemu nie było. Od jakiegoś czasu jest. Nie informowałem o tym wcześniej bo problem olałem, rzadziej jestem na forum, codziennie zaglądam na stronę.

Nie wiem czy przypadkiem nie powoduje tego Norton Internet Security 2005 lub blokowanie okienek w przeglądarce ?? Ale raczej nie powinny !!

(fiesta) #7

Nie ma czegoś takiego, zresztą jak by miał zbanowne IP to by wcale nie wszedł na vortal 8)

(Marcintt Pl) #8

Ja mam identycznie to samo co P.Piotrek. Nigdy, nigdzie i wcale nie mogę dodać nic. I właśnie od początku tylko dałem sobie spokój, ale teraz jest inaczej. Ten topic adam9870 praktycznie nic nie daje, fakt że nie mieszkam w polsce tylko w niemczech. Provider Arcor łącze 2Mb/s.

Nie łącze się przez proxy (chyba).

(FXJ) #9

To samo :cry:

(Marcintt Pl) #10

No i co dalej?? Nadal nie moge dodać :x

(fiesta) #11

Szukajcie winy u siebie (zapora ogniowa, blokada wyskakujących okienek, antywir itp.) System komentarzy działa bez zarzutów.

(Dup) #12

Być może znam przyczynę.

Niektóre PROXY nie zezwalają na przesyłanie niektórych typów danych. Sam tak miałem korzystając z anonimowych proxy, tyle że przynajmniej to PROXY pokazywało mi komunikat że nastąpił błąd.

Wasz internetowy provider pewnie używa jakiegoś dziwnego proxy - spróbujcie połączyć się bez proxy lub zgłosić to do providera. Jeśli to nie pomoże, to po prostu zmieńcie providera bo to NA 99,99% wina połączenia internetowego, które nie przepuszcza pewnych typów danych.

No, ewentualnie może to być wina firewalla lub jakiegoś oprogramowania na kompie, ale w to wątpię. Proponuję także sformatować i przeinstalować system jeśli wszystko inne zawiedzie.

PS.

Sprawdźcie też czy nie działają wam ściągacze takie jak EMULE lub utorrent, azureus. Jeśli także nie działają poprawnie, to na 155% jest coś nie tak z waszym połączeniem do netu.

(Scotty2) #13

ostatnio od formatu nie uzywalem sciagerek ..

mam wewnetrzne IP

fire wall na sieci

antywir to KAV

ale dalej mam ten sam problem !!

(Myszonus) #14

Boris skontaktuj się z providerem i pogadaj z nim :wink: