Nie mogę dodawać komentarzy na youtube z peceta, tylko ze smartfona mogę dodawać

Na pececie miałem zalogowanego siebie na mozilli i żone na chrome
Nagle poprzez peceta nie możemy napisać komentarza. Zaczyna kręcić kółeczko i nie dodaje bez żadnego komunikatu. Na smartfonach możemy dodawać bez przeszkód.
Co robić. Zalogowałem na kolejnej przeglądarce swojego kolege i dodał komentrz z naszego komputera a ja ze swojego konta już nie.

Witam.

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarek i ciasteczka

1 polubienie

Dalej nie działa
Bardzo to dziwne :hushed:

Na tej kolejnej (3 już z kolei) przeglądarce też nie możesz dodawać komentarzy?

Spróbuj zresetować przeglądarki…

Na 3 przeglądarce też nie moge dodać komentarza. Przeglądarki zresetowane i nic

Sprawdź jeszcze w Chrome w trybie incognito, ale jak na świeżej przeglądarce nie działa, a na telefonie już tak, to brzmi dziwnie.

W trybie incognito nie działa a ze smartfona to samo konto działa i na komputerze działa z konta kolegi

Przeglądarki ustawiałem w tryb incognito, czyściłem ciasteczka pamięć podręczną, przeinstalowywałem i dalej to samo. A ze smartfona działa. Konto kolegi i innych znajomych na moim pececie dodaje komentarze.

Hej,

A spróbuj w systemie dodać konto nowego użytkownika i z niego przetestuj czy da się dodawać komentarze.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Spróbowałem i dalej się nie da

Czyli problem z kontem, a nie komputerem. Musisz pisać do obsługi technicznej.

Mogę dodawać komentarze. Trzeba skorzystać z poradnika na tym filmie

najlepiej wykonać zaprezentowaną na filmiku “metodę 3”

Blokery reklam czasem nie blokują?

1 polubienie

Nie mam blokerów reklam. Sposób opisany powyżej rozwiązał sprawe.

Problem wróci jak Google porzuci wersje bez Polymera na YouTube…

Google powinno się samo zabrać za poprawę swoich serwisów. Niby taka gigantyczna firma a takie wpadki robi. A na youtube zniwelowała wysyłanie wiadomości prywatnych i trzeba jakieś dziwne linki zaproszeniowe przesyłać mejlowo. Lepiej było wcześniej.

https://support.google.com/youtube/thread/5486732?hl=pl