Nie moge doładować konta w ERA tak tak

Witam mam problem!! Mama kupiła mi doładowanie z era tak tak ale ze nie bylo jej w domu to wysłaała mi kod SMS-em. I wszystko niby fajnie tylko ze popełnila błąd w kodzie i ja chciałem wbic kod to zawsze mi wyskakiwało, że probuje wprowadzic nie właściwy kod okazało się ze sie pomyliła i probowałem wbic zły kod jak juz wrócla i dała mi blankiet chciałem wbic juz właściwy kod to wyskakuje mi ze nie moge doładować bo przekroczyłem limit wpisanych złych kodów pisze ze mam sie skontaktować z BUO ale na koncie mam tylko 0,15zł i nie wystarcza na połączenie!! Co mam zrobić zeby doładować konto??

Po prostu musisz iść do BOA (Biura obsługi abonenta) :slight_smile: Szerokiej drogi :slight_smile:

Wykupić kartę za 5 zł, doładować i już masz środki na zadzwonienie

Skoro Mama popełniła bląd, to nie sądzę, by Ci nie pomogła.

W końcu to za Jej przyczyną masz kłopoty :slight_smile:

Zadzwonić do BOK z innego telefonu (602 900 z telefonu w sieci Era; (0-22) 413 69 96 z telefonu innej sieci) lub przejść się do salonu.

Albo dla Tak Tak te numery to: 9602 - Biuro Obsługi Użytkownika; numer dostępny z karty Tak Tak, płatny 2,44 zł brutto niezależnie od długości połączenia; 602960200 - Biuro Obsługi Użytkownika; numer dostępny z dowolnego telefonu, połączenie płatne wg posiadanej taryfy.