Nie mogę duplikować ekranów

Witam mam pewien problem ponieważ mam laptopa dell vostro 3750 i monitor benq gl2030 i jak klikam winodws+p i klikam opcje duplikuj to monitor benqu się wyłącza i tylko ekran laptopa jest i to w dodatku jego rozdzielczość zmienia się z 1600x900 na 1024x760 z paskami po boku a na ekranie monitora pisze nie wykryto sygnału a gdy włączam tryb rozszerz to wszystko działa proszę o pomoc

Monitory podczas duplikacji ekranu nie mogą mieć różnych rozdzielczości.
Stąd też zmiana rozdzielczości na ekranie laptopa.
Sprawdź jeszcze opcje wyświetlaj tylko na drugim ekranie.
Oczywiście kabel graficzny (HDMI, D-Sub, DVI, Nie wiem jaki masz, bo nie podałeś, a by się to bardzo przydało), jest podpięty? Śrubki zakręcone?
Może nie łączy?

hdmi podłączone do przejściówki hdmi - dvi

a może dlatego że na monitorze mam 75hz a na ekranie laptopa 60hz?

nie, dlatego że masz jakąś chińską przejściówką podłączone :wink: Masz na monitorze złącze HDMI? To podłącz po prostu HDMI, bez kombinowania i zobacz.

nie mam hdmi :wink:

A masz jakieś wyjście, aby podłączyć ten monitor bez przejściówki?
Poza tym sprawdź jeszcze inne opcje z moich poprzednich wpisów.

tak opcja wyświetlaj na jednym ekranie nie działa śrubki mam wkręcone a kable graficzny? a i wejście mam d-sub i wczoraj podłączyłem ale na monitorze ekran był jakby ucięty tak nwm jak ci pokazać jak był pulpit na ekranie laptopa to na monitorze był ucięty

To jak podłączasz D-Subem to musisz zmienić rozdzielczość na taką co ma monitor.
Tak jak mówię:

I dlatego może ucinać obraz. Podłącz D-Subem, zrób to, co powiedziałem, i zobacz.

ok zrobie tak

a i mam pytane jest jakaś różnica pomiędzy d sub a hdmi? czy to jakoś na coś wpłynie?

HDMI przesyła też dźwięk, a D-Sub nie. W moim odczuciu obraz przesyłany D-Subem jest wyraźniejszy. Ale to już zależy od rozdzielczości monitora.

podłączyłem rozdzielczości są takie sami a i tak obraz jest ucięty

a i patrz moge coś zrobić by monitor był na dedykowanej karcie?

Włącz autokonfigurację monitora lub ustaw go manualnie tak, aby nie ucinał go. Czy na pewno ustawiłeś rozdzielczość taką, jak ten monitor ma?

Nie tu się to zmienia. BIOS, panie drogi, BIOS. Możesz jednak nie mieć tej opcji, bo w laptopach to wygląda inaczej. Podłączasz do gniazda od integry, ale możesz wykorzystywać moc obliczeniową dekykowanej.

A po kiego grzyba. Po to NVIDIA wymyśliła technologię Optimus, by karta dedykowana nie działała cały czas, a tylko wtedy, gdy jest potrzebna. I tak wszystko przechodzi przez bufor Intela, bo pod niego są podpięte gniazda.

dzięki za pomoc wszystko działa

a jeszcze nie bo jak podpiełem d-sub to mam takie jakby paski takie ala niewidzenie na monitorze da się jakoś to usunąć

przykręcić śrubki? po to one są aby było stałe i pewne połączenie