Nie mogę kasować żadnych programów, gdyż system mi nie każe!

Nie mogę kasować żadnych programów, gdyż system mi nie każe! co ja mogę zrobic? Bo jeśli chcę skasować jaki kolwiek program musze miec jakies pozwolenie

To może zaloguj się jako administrator komputera.

a no właśnie na jakim koncie to wyskakuje?

Potrzebujesz uprawnień administratora. Używasz zapewne premium. :?

PS. Co to znaczy “system mi nie każe”? :o

__________

Vista…von! :twisted:

system mi nie kaze, czyli zabrania skasowanie jakiego kolwiek programu, gdyż jest pod ochrona. A jeśli chodzi o udostępnienie administartora mojego komputera to on jest, lecz to i tak nic nie daje;/!! Denerwuje mnie ta vista…co radzicie zrobić jeśli nawet to nie działa??

Skoro dalej masz ten problem, znaczy że jednak nie masz tych uprawnień. Poszukaj, na pewno jest jeszcze inna opcja. Wiem, że Vista ma takie problemy z uprawnieniami, szczgólnie wersja premium.

Ha! trzeba było kupić Ultimate :stuck_out_tongue:

Może masz wyłączone UAC? Spróbuj pokombinować z kontem użytkownika oraz UAC.

Taramelion

ja mam Windows vista home basic i watpie, ze jest to premium;p…no chyba, ze sie nie znam!

Złączono Posta : 10.07.2007 (Wto) 13:33

a gdzie szukać UAC?

Z vistą sa problemy ja nie moge kasować plików pracuje oczywiście na koncie administratora i niektóre pliki są nie do ruszenia i nie mówię o żadnych plikach systemowych bo nieraz mi nie pozwala wykasować pliku txt który przed chwilą sam napisałem i żadne kombinowanie nie pomaga skasować można dopiero po ponownym uruchomieniu komputera

Cuż, nie pamiętam dokładnie nazw tych wszystkich wersji, ale wydaje mi się że dobrze mówiłem. Choć się wcale nie upieram.

Dobrze, moja wiedza na Vista się skończyła, zostawiam sprawę osobom bardziej obeznanym w tym temacie ode mnie.

Pozdrawiam. :slight_smile: