Nie mogę konfigurować routera TL-WR543G adresem 192.168.1.1

Witam!

Posiadam router (a w zasadzie dwa bo łącze się przez radiówkę) TL-WR543g i nie moge go skonfigurować. Wpisuje w przeglądarce adres 192.168.1.1 (tak jak w instrukcji) i pojawia mi się strona internetowa dostawcy. Nie ma żadnego okna logowania. Czy jest na to jakaś rada?

musisz wyłączyć internet od dostawcy np. wyłączając radiówke lub wypinając kabel z sieciówki i dopiero wtedy podpiąc router i wtedy bedziesz mógł się zalogować , a po zalogowaniu zmień adres ip routera do logowania :slight_smile:

symusek1 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Pojawiła się kolejny problem. Nazwa użytkownika: admin oraz hasło:admin jest niepoprawne :frowning:

Edit: Za nic nie przypomnę sobie tego hasła a więc zostaje tylko reset. I tu kolejne pytanie. Czy reset routera sprawi, że będę musiał całą sięc domowa stawiać od nowa?

No niestety reset przywraca ustawienia fabryczne dobrze jest zawsze skopiowanie pliku z konfiguracją rourtera na dysk :slight_smile:

O ile mi wiadomo to chyba żeby zrobić kopię trzeba zalogować się do routera a ja tego zrobić nie mogę.