Nie mogę konwertować z FAT32 na NTFS

Mam win XP prof z SP2 i program Paragon Partition Manager 8.0 Personal. Chciałem skonwertować dysk C:\ z FAT32 z NTFS. Uruchomiłem program prawoklik na dysku i wybrałem Convert File System… Dalej zaznaczyłem: Select new cluster size: 8 i Select surface test level: None i kliknąłem Convert. Wszystko przebiegło tak jak zawsze, restart komputera, skanował pliki potem znowu restart. Jak się uruchomił win to C:\ dalej ma FAT 32. Zrobiłem jeszcze raz i to samo wyszło.

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje? Robie coś nie tak?

Dodam (chociaż to pewnie bez znaczenia) że komp to laptom HP nx6110.

Konwertowanie woluminu FAT lub FAT32 na wolumin NTFS

UWAGA: Chociaż prawdopodobieństwo zniszczenia lub utraty danych podczas konwersji jest minimalne, to przed konwersją wskazane jest wykonanie kopii zapasowej danych na woluminie, który ma być konwertowany. 


Aby konwertować istniejący wolumin FAT lub FAT32 na wolumin NTFS, wykonaj następujące kroki: 1.	Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, a następnie kliknij polecenie Wiersz polecenia.

2.	W wierszu polecenia wpisz następujące polecenie, gdzie litera_dysku to dysk, który chcesz konwertować:

convert litera_dysku: /fs:ntfs

Aby na przykład konwertować dysk E do systemu NTFS, wpisz następujące polecenie:

convert e: /fs:ntfs

3.	Gdy w oknie wiersza polecenia zostanie wyświetlony następujący komunikat, wpisz etykietę woluminu, który chcesz konwertować, a następnie naciśnij klawisz ENTER:

Typ systemu plików to FAT.

Wpisz bieżącą etykietę woluminu dla dysku litera_dysku: 

4.	Po zakończeniu konwersji do systemu NTFS w oknie wiersza polecenia zostanie wyświetlony następujący wiersz:

Zakończono konwersję 

5.	Zamknij okno wiersza polecenia.

to wystarczy.Nie wiem czy danych nie staracisz >>> kopia

Dzięki ziomek5

Ale może wie ktoś dlaczego nie mogę użyć PPM8.0P? Może źle to robie? Robiłem tak samo z innymi dyskami u siebie i u innych i nigdy nie miałem problemu.