Nie mogę mieć wciśniętych więcej niż 3 klawisze na raz


(Segnis) #1

Witam.

Mam dość uciążliwy problem, gdyż gram w różne gry typu FPS i mam problem opisany w temacie. Czy jest to wina sprzętu, tzn. klawiatury czy też wystarczy coś zmienić gdzieś we właściwościach?\

Pozdr.


(Kamil Cala) #2

Musisz kupić inną klawiaturę.


(Czesiolek_) #3

Opisz dokładnie co sie dzieje jak naciśniesz 4 klawisze na raz np.wyłącza ci się komputer czy co...A poza tym to po co komu wciskać więcej niż 3 klawisze?


(tacyer) #4

Przypuszczam że masz włączoną funkcje Klawisze filtru, która nie pozwala na kliknięcikilku klawiszy na raz, czy jak to zrobisz to wyskakuje Ci ramka?? Wykluczam tutaj wine klawiatury.


(Segnis) #5

Kiedy wcisne 3 klawisze na raz to nic się nie dzieje. Nic a nic. A po co miałbym wciskać 3 klawisze na raz ? A no dam przykład z pewnej gry fps: wciskam "w" żeby biec do przodu, jednocześnie "shift" żeby szybciej biec i "spacja" żeby skoczyć. Niestety gdy wcisne ten 3 klawisz to nic się nie dzieje, ani postać nie skacze, ani żaden error nie wyskakuje, ani nic.

Żadna ramka nie wyskakuje. Jak wyłączyć tą funkcje ?

Pozdrawiam.

//edit: w temacie powinno być "więcej niż 2 klawisze na raz"

//edit2: WAŻNA INFORMACJA: PROBLEM TEN WYSTĘPUJE TYLKO W GRACH!


(Segnis) #6

BUMP


(tacyer) #7

Wiem, że tylko w grach bo po to jest ta funkcja, jak dla mnie to jest bezużyteczna a nawet uciążliwa :evil:


(michaelk20) #8

Kup lepszą klawiaturę bo twoja klawiatura nie ma tak zwanego ,anty-ghosting’’ czyli wiele przycisków naraz ,poczytaj sobie o tym.
P.S. Polecam klawiaturę Logitech G213 Prodigy :smiley: Mam ją i jest super można wciskać wiele przycisków naraz , jest wodoodporna, ma 16.8 milionów kolorów podświetlenia (tęcza) dostosowywanie co ma robić dany przycisk lub ich kombinacja , a także wysokie i wyprofilowane klawisze w których nie pomylisz się co wciskasz :smiley:


(ftalo) #9

potwierdzam,u mnie jest to samo,tylko że to się dzieje w laptopie i zmiana klawiatury odpada.Po wciśnięciu 3 klawiszy jest dźwięk ostrzegawczy,przy czterech wyskakuje niebieski ekran.A gdy wcisnę 5,to zaczyna się grzać komputer.Przy 6-ściu już zaczyna śmierdzieć dym,nie polecam wam tego robić,bo można zniszczyć komputer!