Nie mogę napisać litery "ś"

(kijek) #1

Przed chwilą zauważyłem, że nie mogę wpisać litery "ś". Próbowałem alt+s, a także ctrl+alt+s, jednak bez skutku. Gdy próbuję której z tych kombinacji klawiszy, to po prostu nic się nie wpisuje.

Pomyślałem, że może w programie GamerOSD mam taki skrót klawiszowy i nie myliłem się, jednak zmiana nic nie dała. Mogę też napisać duże "ś", jednak tylko kombinacją alt+shift+s.

(Patryk94) #2

a inne polskie znaki możesz napisać?

(kijek) #3

Tak, mogę.

(bibut) #4

sprawdź czy jaiś z twoich programów nie traktuje tego jako jakiś skrót ja tak miałem wyłączyłem i wszystko działa.

pozdrawaim,

bibut

(kijek) #5

Posprawdzałem i żaden niema ustawionego ctrl+alt+s jako skrótu klawiszowego.

(bibut) #6

spróbuj przyciskiem "alt gr"+s :slight_smile:

(kijek) #7

Włanie robiłem to klawiszem alt gr+s, po prostu wczeiej nie wiedziałem, że tak się nazywa i napisałem alt+s.

(bibut) #8

czyli udało się ?

(kijek) #9

Nie, nie udało się.

(bibut) #10

zainstaluj ccleaner (jest polski) wejdź w przegrudkę rejestr i zaznacz nazwę trzcionki i skanuj

jak coś znajdzie zaznacz to i nacisnij napraw zrub gdzieś kopię np. na pulpicie i usuń problem i sprawdź może zadziała ?

(kijek) #11

CCleanerem rejestr skanuję i czyszczę co najmniej raz dziennie, więc to nic nie dało.

(bibut) #12

masz laptopa czy komputer stacjonarny

(etam) #13

Czy masz kartę graficzną ATI? Wiem, że Catalyst lubi sobie zajmować tą kombinację.

(kijek) #14

Mam komputer stacjonarny, kartę Nvidia, nie mam też już problemu. Wydaje mi się, że GamerOSD zapisał sobie nowe ustawienie dopiero po restarcie komputera.

(bibut) #15

a może zainsaluj od nowa sterowniki

(kijek) #16

Ale poco, jeśli już wszystko działa?

(bibut) #17

a rozumiem