Nie mogę napisać litery "ś"

Przed chwilą zauważyłem, że nie mogę wpisać litery “ś”. Próbowałem alt+s, a także ctrl+alt+s, jednak bez skutku. Gdy próbuję której z tych kombinacji klawiszy, to po prostu nic się nie wpisuje.

Pomyślałem, że może w programie GamerOSD mam taki skrót klawiszowy i nie myliłem się, jednak zmiana nic nie dała. Mogę też napisać duże “ś”, jednak tylko kombinacją alt+shift+s.

a inne polskie znaki możesz napisać?

Tak, mogę.

sprawdź czy jaiś z twoich programów nie traktuje tego jako jakiś skrót ja tak miałem wyłączyłem i wszystko działa.

pozdrawaim,

bibut

Posprawdzałem i żaden niema ustawionego ctrl+alt+s jako skrótu klawiszowego.

spróbuj przyciskiem “alt gr”+s :slight_smile:

Włanie robiłem to klawiszem alt gr+s, po prostu wczeiej nie wiedziałem, że tak się nazywa i napisałem alt+s.

czyli udało się ?

Nie, nie udało się.

zainstaluj ccleaner (jest polski) wejdź w przegrudkę rejestr i zaznacz nazwę trzcionki i skanuj

jak coś znajdzie zaznacz to i nacisnij napraw zrub gdzieś kopię np. na pulpicie i usuń problem i sprawdź może zadziała ?

CCleanerem rejestr skanuję i czyszczę co najmniej raz dziennie, więc to nic nie dało.

masz laptopa czy komputer stacjonarny

Czy masz kartę graficzną ATI? Wiem, że Catalyst lubi sobie zajmować tą kombinację.

Mam komputer stacjonarny, kartę Nvidia, nie mam też już problemu. Wydaje mi się, że GamerOSD zapisał sobie nowe ustawienie dopiero po restarcie komputera.

a może zainsaluj od nowa sterowniki

Ale poco, jeśli już wszystko działa?

a rozumiem