Nie mogę nic kupić na allegro! Zginęła opcja?

Mam taki kłopot już o dawien dawna, na allegro jak coś kupuję to pojawiają się dane płatności i mam do wyboru jakim bankiem będę przelewać, ja przelewam druczkiem :stuck_out_tongue: No więc to zaznaczam. I kurcze nie kieruje mnie nigdzie dalej. I nie pojawia się opcja w stylu “zakończ transakcję” czy coś, mam screeny zrobione z transakcji mogę pokazać. Chciałabym wiedzieć co i gdzie klikać czy u mnie jest coś wybrakowane? A może i jest bo kiedyś np. na youtubie jak założyłam nowe konto to zniknęła opcja polubienia filmów xD No i dotychczas jak coś kupowałam to klikałam zapłać payu i się transakcja kończyła, a potem pisałam w komentarzu sprzedawcy że to przez pomyłkę kliknęłam payu i płaciłam druczkiem xD Aż jeden się wkurzył a kupiłam u niego 2 rzeczy i dostałąm 2 ostrzeżenia za 3 mnie zablokują…

 

PS. Pamiętam, że kilka lat temu kupowałam na allegro to wszystko wtedy działąło ok

Czy przypadkiem nie używasz AdBlocka? Może on coś blokuje? Na Twoim miejscu jeżeli problem nie jest po stronie Twojej przeglądarki to kontaktowałbym się z Wsparciem Technicznym Allegro, poprosiłbym też o anulowanie ostrzeżeń jeżeli problem nie powstał po Twojej stronie :slight_smile:

Adblocka używam ale dopiero niedawno zaczęłam a ten problem jest już dawno. Więc to chyba nie przeglądarka? Wsparcie techniczne dobry pomysł ale ten może wiesz gdzie to jest bo znaleźć nie mogę xD

http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php

dzięki za pomoc :stuck_out_tongue: już do nich piszę