Nie mogę nic ściągnąć na Rapidshare

A więc mój problem jest taki, że nie mogę nic ściągąć z Rapidshare! Przez żadną przeglądarkę. Myślałem, że wszyscy, którzy mają stałe IP, mają ten problłeem. Ale potem okazało się, że nawet mając sta IP, można ściągać, tylko z odczekiwaniem godzinę. A gdy ja chcę coś ściągnąć, zawsze pojawia się informacja “Invalid download session”. Mam od 1.5 roku tego samego dostawcę internetu. 1.5 roku temu ściągnąłem sobie z Rapida jeden plik, a potem przez 16 miesiecy nic dalo sie sciagnac, czyli od czasu pierwszego i jedynego download. Nie wiecie jaka jest tego przyczyna? I jak można temu zaradzić?

PS: Moim dostawcą internetowym jest Pol-Net: http://www.pol-net.com.pl/index.php Posiadam pakiet MINI.

mam ten sam problem i nic na to nie poradzę ponieważ mam radiówkę.Zapewne też masz internet radiowy?? :mrgreen: Jak łączysz się przez NAT to tak już jest

Nie mam radiówki, ale jestem za natem.

nie wiem czy to cokolwiek wniesie do rozwiązania problemu, ale ja jestem za NAT’em i nigdy nie mialem problemu z rapidem :slight_smile:

a czy masz włączone w przeglądarce ciasteczka? Może to być problemem.

Na Firefoxie i Operze nie idzie, ale w IE działa :slight_smile: Wielkie dzięki Skiff :slight_smile:

EDIT: Tylko, że dzisiaj już nie mogę ściągnąć. Ale to chyba sloty zajęte, prawda?