Nie mogę nic usuwać z tableta ani go przywrócić

Kupiłem sobie tablet Samsung Galaxy Tab 3 model GT-P5210 i mam z nim taki problem, że nie mogę z niego usunąć żadnej zainstalowanej na nim gry / aplikacji. Chciałem go również przywrócić do ustawień fabrycznych jednak po wejściu w „backup i zerowanie” opcja „ustawienia fabryczne” świeci się na szaro i nie da się w nią kliknąć. Tablet ma jeszcze taka dziwna wadę a mianowicie gdy nie ruszam go przez minute i przechodzi w tryb uśpienia / wygaszacza ekranu po prostu się wyłącza i odpala ponownie. Wie ktoś z was jak sobie z tym poradzić?

Jak masz dalej Android 4.X to spróbuj przyciskami:

https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-p5210-galaxy-tab-3-101-wifi/

https://www.hardreset.info/pl/devices/samsung/samsung-p5210-galaxy-tab-3-101-wifi/

W Android 5+ możesz wtedy aktywować FRP Lock i trzeba będzie kombinować jak go zdjąć gdy poprzedni właściciel nie chce podać danych do konta Google lub tych właścicieli było kilku i zgaduj zgdadula.

Ma androida 4.4.2 dodam jeszcze, że zmieniam coś w ustawieniach, resetuje się i wszystkie ustawienia się cofają

Po kliknięciu factory reset z poradnika który podesłałeś wyskakuje logo androida a pod nim napis błąd. Tablet się resetuje i uruchamia na nowo

Rozwalone firmware. Wgraj Odinem soft na nowo.

Wgraj firmware na czysto:

Sprawdź jeszcze w informacjach o systemie, czy zgadza się wersja.

Pobrałem coś takiego - Samsung Galaxy Tab 3 GT-P5210 Stock Firmware (ROM Flash File) [DOWNLOAD] Wgrałem przez odina i dalej to samo :confused: byłem zalogowany na nim w google przed wgraniem firmware i po wgraniu konto było wciąż zalogowane. Nie wiem czy czegoś źle nie zrobiłem :confused:

Wgrałeś HOME_CSC, które zachowuje dane.
CSC z kolei powoduje usunięcie wszystkich danych użytkownika na smartfonie.

Czyli, że mam znaleźć firmware CSC i go wgrać ?

Ok udało się lecz teraz jest taki problem, że np. youtube na nim nie działa bo jest andrroid 4.4.3. Da się wgrać jakoś nowszego androida ?

Jak wgrywałeś z firmwarepanda to wgrałeś sobie soft dla regionu „Wielka Brytania” zamiast przeznaczony dla XEO (Polska). To pierwsza rzecz.

youtube na nim nie działa bo jest andrroid 4.4.3. Da się wgrać jakoś nowszego androida ?

Ten tablet to stary kiep. Można wgrać nieoficjalny build romu np. LineageOS z Androidem 7, ale czy jest sens ryzykować hardbricka?

Daruj sobie po prostu oficjalną aplikację YT i zainstaluj np. NewPipe:

Dzięki za pomoc. Już sobie wgrałem androida 7.1