Nie mogę nic zainstalować

Jestem po świeżo zainstalowanej wersji Windowsa XP SP2. Nie wiem dlaczego, ale nic nie mogę zainstalować. Przypadek był w zeszłej kopi Windowsa. Ale po dzisiejszej instalacji dalej się nic nie zmienia. Potrzebna drukarka a tu nic. Na szczęscie miałem na C:/ Inne zainstalowane rzeczy które chodza bez wpisów. Ale jak chciałem odpalić worda to on wymagał ponownej instalki, nie wspominając o drukarce :frowning: a tu Klapa. Nawet nie włacza sie instalka, kto zna sposób to bym go bardzo prosił o pomoc, ponieważ mi to bardzo potrzebne. Jeżeli sposób poskutkuje postaram się odwdzięczyć.

Przed postawieniem systemu robiłeś format dysku?. Masz włączoną opcję auto startu? Zobacz czy ręcznie uruchomisz exe, włóż płytę do napędu, jak nie ruszy to mój komputer, ppm na stację dysków gdzie jest płyta, otwórz i szukaj instal, klikasz na niego,powinno ruszyć.

zgrać co ważne na DVD … i od podstaw postawić partycje musi zadziałać :lol:

binek660 , Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

On robi tu bo ja jestem zielony i nie znam całego forum.

Instalacja XP chodzi normalnie nie chodzi mi o żaden autostart.

A jeśli chodziło by o to to umiemi w Biosie zrobić rozruch płyty cd.

Nie chodzi mi oto. Nie chodzi o żadne płytki, ani nic z tych rzeczy. Po prostu chcę np. zainstalować flasha zeby mozilla w pełni działała. Pobrałem instalke, a ta instalka nawet się nie włącza. !, Próbowałem net frameworka, installery a tu nic. Jak może ktoś wie co jest to proszę o pomoc.

Ale co to znaczy, że się nie włącza?

Klikasz dwukrotnie na ikonce instalatora i nic się nie dzieje?

Wreszcie ktoś zakapował. Tak właśnie Tylko sekundka klepsydra i nic sie nie dzieje :frowning:

OTy kosmos.JNJN

Mój “offtop” był szczerą i pomocną radą dla założyciela wątku. Karanie za pomoc?

Wszystkie Ci nie działają czy tylko niektóre ? Te instalki miałeś na kompie czy pobierasz z neta ?