Nie mogę nic zapisywać na dysku c:/

Po dzisiejszej defragmentacji dysku nie mogę już nic zapisać na dysku c:/.
Zachowuję się on jakby był tylko do odczytu ,Ale jak utworzyłem nowy profil użytkownika to już mogłem zapisywać.
Ktoś pomożę? Na starym profilu mam bardzo ważne dane i dokumenty!Przechwytywanie

A czy kopia zapasowa to przed defragmentacją zrobiona była lub masz jakiś w miarę aktualny punkt przywracania?

ale możesz zgrać?
dysk hdd, nie ssd mniemam?
jeżeli nie możesz wejść/pliki zniknęły, to grzecznie wylączasz komputer i dalsze parce prowadzimy z live CD-> tworzenie pliku stronicowania i inne zabawy na dysku C mogą nadpisać i nic nie odzyskasz już.

Nie bylo zadnej kopii zapasowej przed defragmentacja, przywracanie systemu mialem wylaczone.
Nie mam drugiego komputera aby zgrac dane ani zrobic live CD.

Czyli pzrede wszystkim NIE korzystaj z tego komputera, więcej korzystasz-> mniej odzyskasz.
W takimwypadku musisz poprosić kogoś o zrobienie live CD na usb, odpalisz z usb komputer, wgrasz jakieś narzędzie do odzyskiwania i będziesz kopiował (weź duży klucz do tego! najlepiej 64 GB). Zdobieie takiego klucza to nie filozofia. Ewentualnie kup na allegro jakieś dysk HDD za 40 zł z leżaków magazynowych, wgraj na niego Twojego windowsa (masz kopie nośnika instalacyjnego…?) i odzyskuj na ten dysk. Zostaje Ci na koniec serwis i płacenie, jeżeli nie chcesz sam, ale są to spore koszty z odzyskiwaniem. Jak bratu robiłem, to 2 programami, dla bezpieczeństwa, że wszystko co się dało, zajęło to prawie 3 dni :wink: W serwisie nie będzie to więc 50 zł, raczej o jedno zero więcej na końcu :wink: