Nie mogę odinstalować blueconnecta z laptopa

Hej,

Otóż na laptopie (mam w nim wgranego Windowsa 7) mam bezprzewodowy internet blueconnect. Tylko coś się schrzaniło z modemem i trzeba było go odinstalować i zainstalować jeszcze raz (nie pierwszy raz się tak działo, ale cóż: shit happens), tylko tym razem coś się chyba nie udało podczas deinstalacji i jakiś plik albo jego część się prawdopodobnie gdzieś ostała :c Jak wchodzę w panel sterowania i programy to widzę “blueconnect” na liście, jednak gdy próbuję go odinstalować to włącza się kreator usuwania, tylko pasek postępu w ogóle się nie rusza, a za chwilę wyskakuje komunikat, że ukończono proces. I nic, program i tak nie jest odinstalowany. Próbowałam też ponownie zainstalować modem, ale wyskakuje błąd “brakuje jakiegoś pliku, odinstaluj modem i zainstaluj ponownie”. A jeszcze inną metodą włącza się kreator i są trzy opcje: zmodyfikuj, napraw i usuń. Próbowałam wszystkich trzech i dzieje się to samo, co podczas próby deinstalacji z listy programów - pasek postępu stoi, a proces i tak się kończy. Odpalałam CCleanera, ale też nic nie dało. Będę wdzięczna za pomoc :c

Alrauna , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038