Nie mogę odinstalować Comodo Internet Securrity

…odinstalowałem go niby przez Revo Uninstaller,ale później jak chcę go na nowo zainstalować to nie mogę bo,pojawia się napis,że CIS jest już zainstalowany.Chcę go zainstalować bez AV.I teraz nie mogę go całkowicie odinstalować jak również nie mam go na PC.Chcąc odinstalować folder Comodo z Progam Files,wyskakuje informacja,że nie można usunąć folderu Quarantine.

Restartowałeś komputer?

Wejdź w tryb awaryjny F8 przy starcie komputera i usuń ręcznie foldery.

Ponadto poczytaj: http://translate.google.pl/translate?hl … pl%26lr%3D

Ewentualnie skasuj folder Unlocker’em

Ewentualnie użyj bardzo sprytnego narzędzia przeznaczonego do usuwania wszelkiego rodzaju programów antywirusowych o nazwie AppRemover

http://www.dobreprogramy.pl/AppRemover, … 14604.html

AppRemover niestety nie wykrył Comodo,bo wcześnie wykasowałem go z trybu awaryjnego,ale niestety jak chcę go zainstalować na nowo to się nie da,bo komunikat wciąż ten sam,że już jest zainstalowany

No to jedziemy ręcznie w takim razie ( Jak nie da rady w trybie normalnym to w awaryjnym ):

1) Menu Start->Wyszukaj->Pliki i Foldery->Bardziej zaawansowane opcje- Zaptaszkuj wszystko->Wpisz Comodo w obie wyszukiwarki (Cała nazwa itd i Wyraz itd) i usuwasz to co związane tylko z programem.

**2)**Menu Start->Uruchom-Wpisujesz regedit ->Zakładka Edycja->Znajdź, znajdź następny - Wpisujesz Comodo i usuwasz to co związane tylko z programem. Wyszukujesz do braku wyników wyszukiwania.

Na koniec przeczyść komputer Ccleanerem :

Opcje: Ccleaner i Rejestr.

Restart komputera.

Chillout , POMOGŁO,jesteś DE BEŚCIAK.SENX