Nie mogę odinstalować Daemon Tools


(Ziomek2022) #1

Witam.

Dzisiaj spotkałem się z problemem z programem Daemon Tools Lite, a mianowicie chciałem go odinstalować, poprzez Odinstaluj lub zmień program. Wyskoczył mi dziwny błąd (z którym spotkałem się pierwszy raz ;l), a dokładnie pisze mi, że program przestał działać. Czytałem o podobnych sytuacjach i ktoś tam pisał, że można to jakoś usunąć programem CCleaner, proszę o wytłumaczenie mi tego :). 

Jbc. to mam windows'a viste.

W razie wątpliwości załączam ss.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam (jeśli napisałem to w złym dziale, to bardzo przepraszam i jeśli jest to możliwe, proszę o przeniesienie tego do odpowiedniego działu).

post-253236-0-33450500-1392231240_thumb.


(Bogdan_G) #2

Pobierz sobie malutki program choćby na pulpit.

http://portable.info.pl/wise-program-uninstaller-portable/ tym programem odinstalujesz normalnie. Jeśli nie, to on odinstaluje brutalnie, jeszcze posprząta, ale Trzeba wyszukać pozostałości i posprzątać. W opcjach folderów odznaczasz ukrywanie chronionych plików i folderów, odznaczasz ukrywanie rozszerzeń i zaznaczasz pokazywanie ukrytych plików i rozszerzeń. Wtedu wyszukiwarka znajdzie Ci pozostałości w systemie, a do posprzątania w rejestrze, pobiera się regseeker z portable.info, ustawia polski i w znajdź w rejestrze wpisuje się daemon. Potem na dole masz zaznaczenie wszystkiego i wybierasz z opcji akcja - usuń zaznaczone. Regseeker jest bezpieczniejszy, niż ręczna edycja rejestru, bo domyślnie robi backupy przywracania tego, co usunie. Jeszcze ma opcje usuwania błędnych wpisów w dodaj/usuń programy.


(Atronics) #3

ewentualnie tym sprawdź sobie czy go odinstaluje

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninstaller,Program,Windows,12741.html


(Gryf00n) #4

Usuwanie napędów wirtualnych SPTD

http://traxter-online.net/wylaczanie-i-usuwanie-sterownika-sptd-napedow-wirtualnych/